Çince Edebi Çeviri

Çince Edebiyat ve sanat  alanlarında yapılan tercümelere sanatsal veya edebi Çince tercüme denir. Sıklıkla Edebi Çince kitap, Edebi Çince dergi, Edebi Çince şiir, Edebi Çince tiyatro metni, Edebi Çince reklam metinleri, Edebi Çince reklam amaçlı kataloglar, Edebi Çince broşürler  ve  benzeri belgeleri kapsamaktadır. Edebi veya sanatsal Çince çeviri çok hassas bir tercüme türüdür. Edebi Çince Çeviri yapan tercümanın hedef dile ve kültüre hakimiyeti ve bilgisi kadar kaynak dile de aynı şekilde hakim olmalıdır. Bu tür Çince Edebi çevirilerde genelde kaynak dilde kullanılan üslubun hedef dile aktarılması gerekir.

Çince Edebi tercüme, hikâye, roman, ansiklopedi, masal, şiir, makale gibi farklı şekillerde yorumlanabilen, üzerinde çok çalışılması gereken ve en zor tercüme şeklidir. Edebi bir çevrilecek dili ve çevrilecek olan hedef dili ana dili derecisinde bilmesi gerekmektedir.

Yapmış olduğumuz Çince Edebi tercüme konuları;

Çince Edebi Öykü Tercümeleri Çevirisi, Çince Edebi Hikaye Çeviri Tercümesi, Çince Edebi Makale Çeviriler ve Tercümeler, Çince Edebi Roman Tercümesi, Çince Edebi Kitap Çevirisi,  Çince Edebi Deneme Metni Tercümeleri, Çince Edebi Şiir Çevirileri, Çince Edebi Tiyatro Senaryosu Tercüme, Çince Edebi Film Senaryosu Tercümeleri, Çince Edebi Kitap Çeviri Tercümesi, Çince Edebi Deneme Metni Tercümesi.

Çince Edebi tüm çevirileriniz için bize Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. e-mail adresimize gönderebilirsiniz.

Çince Tercüman ekibimizle görüşmek için 0312 394 30 83 ‘den ulaşabilirsiniz.