Çince Sözlü Tercüme - Çince Sözlü Çeviri

Çince Sözlü Tercüme - Çince Sözlü Çeviri

Çince’dan Türkçe’ye Sözlü Tercüme, Türkçe’ den Çince’ ya Sözlü Çeviri

Sözlü tercüme: Tercüme işleminin sözlü olarak yapılan şekline denir. Sözlü tercüme, iki farklı lisan konuşan kişilerin arasındaki iletişimi anında, her hangi bir gecikme olmaksızın sağlar. Çeviriyi yapacak olan tercümanların sözlü çeviri yapabilmeleri için hem kaynak hem de hedef dile hâkim olmalarının yanında tercüme edilecek konu hakkında da bilgi sahibi olmaları ve yapılacak olan tercüme özel alan tercümesi ise daha önceden konu hakkında araştırma yapmaları gerekmektedir. Çince - Türkçe sözlü tercüme alanında sadece ülkemizde değil dünyanın birçok ülkesinde bilinen bir markadır. İvogsan Tercüme Büromuz bünyesinde çalışan Çince sözlü çevirmenler, alanlarında en iyi tercümanlar olmakla beraber her birinin iş,çeviri deneyimi  ortalama deneyim sürelerinin çok üstündedir.

İş toplantılarınız da, iş gezilerinizde, görüşmelerinizde eşlik edecek teknik, hukuki, ticari, edebi, tıbbi, olmak üzere her konuda konusunda uzman gizlilik sözleşmeli Çince sözlü tercümanlık hizmetleri.

Mahkeme, Noter, Tapu ve bu tür tüm resmi kurumlarda her konuda konusunda uzman yeminli

Çince – Türkçe tercümanlarımızla verdiğimiz hizmettir.

Çince Sözlü Tercüme hizmeti verdiğimiz alanlar; Hesap Açtırma, Para Yatırma gibi bankacılık işlemleri esnasında Çince sözlü tercüme; Evlendirme Dairelerinde gelin, damat ve davetliler için Çince sözlü tercüme yada yeminli Çince sözlü tercüme; Fabrika ziyaret ve toplantıları için sözlü Çince tercüme; Fuar organizasyonları için sözlü Çince tercüme; İş toplantılarında Çince sözlü tercüme; Mahkemelerde çince yeminli sözlü tercüme; Lansman toplantıları için çince sözlü tercüme; Noterlerde yeminli Çince sözlü tercüme; Tapu Müdürlüklerinde Çince sözlü tercüme; Futbolcular için Çince sözlü tercüme; Tur rehberliği çalışmaları için Çince sözlü tercüme; Kongre, Toplantı ve Konferanslar için Çince sözlü tercüme