Çince

çince tercüme

Çince Çeviri (Yazılı Tercüme) Hizmetleri
Tüm Dillerde Tercüme in sunduğu Çince çeviri hizmetleri çeşitli ihtiyaçlara ve farklı bütçelere hitap edebilecek şekilde çeşitlilik göstermektedir. Aralarındaki temel farklar aşağıda kısaca özetlenmiştir.

Çince Günlük Çeviri (Tasdiksiz Çeviri)
Çince – Türkçe – Çince matbu belge ve (bilgisayar kelime işlem dosyaları dahil) doküman çevirisi: hızlı, ekonomik ve hatasız. Dizgi, lokalizasyon, teknik uzmanlık vs. gerektirmeyen metinler için ideal çeviri çözümüdür.

Çince Yeminli Tercüme (Noter Tasdikli Çeviri)
Çince – Türkçe veya Türkçe – Çince noter tasdikli yeminli tercüme hizmetimiz: hızlı, ekonomik ve resmi. Devlet dairelerine sunulacak belgeler, ihale evrakı, ithalat ihracat belgeleri, vize başvuruları, ve benzeri resmi evrak içindir.

Çince Uzmanlık Çevirisi (Teknik, Hukuki, Tıbbi Tercüme)
Medikal Çeviri, Mühendislik Çevirisi, Hukuki Çeviri ve benzerleri gibi teknik içerikli belge ve raporların branş eğitimi almış profesyonellerce Çinceya çevrilmesidir. Tüm Dillerde Tercüme çok geniş bir mütercim tercüman portföyüne sahip olduğundan hemen her branştan uzmanlık çevirisi hizmeti verebilmektedir.

Çince Anadile Çeviri (Anadile Tercüme)
Yurtdışında yayınlanacak bir reklam kampanyanızın, gazete haberinin, firma tanıtımının veya makale ya daraporunuzun bir Arap mütercim tarafından doğrudan Çinceya çevrilmesi işlemidir. Mütercim çeviriyi kendi anadiline yaptığından Anadile Çeviri her Tüm Dillerde Tercüme hizmetinin sahip olduğu dilbilgisi açısından hatasızlık ve içerik yönünden eksiksizlik özelliklerine ek olarak, daha akıcı bir anlatım ve alt metin gibi daha ince detaylar üzerinde kontrol imkanı sunmaktadır.

Çince Çapraz Çeviri
Çince bir metnin Türkçe üzerinden başka bir dile çevrilmesi hizmetidir (örneğin Çince – Türkçe ardından da Türkçe – İngilizce gibi). Bu genellikle Türkiye’de noter tasdiki yaptırılacak dokümanlar için yasal bir zorunluluk gereği tercih edilebilmektedir. Bu tür metinler iki kere çevrildiklerinden diğer çeviri seçeneklerine kıyasla bir takım anlam kaymaları ve eksiklere gebedir. Tüm Dillerde Tercüme sıkı kalite kontrolleri ile bu tür anlam kaymaları ve eksikleri en aza indirgemektedir.

Çince Tercüme (Sözlü)
Tüm Dillerde Tercüme Çince – Türkçe ardıl çeviri (sözlü çeviri) hizmetleri de sunmaktadır. Ayrıca, Çince ile diğer diller arasında tercüme hizmeti de sunabiliyoruz. Tüm Dillerde Tercüme tercümanları profesyonel görünümleri, dil uzmanlıkları ve sektör bilgileri ile kuruluşunuzu kısa bir süreyle de olsa, en iyi şekilde temsil edecektir.

Çince Masaüstü Yayıncılık
Tüm Dillerde Tercüme font sorunlarının, dizgi hatalarının, sağa / sola yaslanmayan, büyüklüğü ayarlanamayan, söz dinlemeyen metinlerin iş hayatınıza kattığı strese son diyor. Çince Masaüstü Yayıncılık hizmetlerimiz kapsamında dizgi bir Çince dil uzmanımız tarafından yapılıyor, son çıktı Çince dil uzmanımız tarafından kontrol edilerek hatasız şekilde size ulaştırılıyor (evet, dilediğiniz formatta: InDesign, Quark Xpress, Freehand, Acrobat da dahil, hemen her formatta).

Çince Tercüman - Çince Simultane Çeviri Alanında Verdiğimiz Çeviri Hizmetleri - Çince Çeviri, Tercüme büromuzun ÇinceTürkçe, Türkçe – Çince tercüme hizmeti, vermiş olduğu resmi evrak tercümelerinden bazıları aşağıdaki gibidir - Çince Kitap, Katalog, Broşür Tercümesi - Çince tercüme kalitemiz - Çince Tercüme yapılacak belgelerinizi bize nasıl ulaştırabilirsiniz? - Çince Tercümelerinizin Önemi - Çince Yeminli Tercüman ve Noter Tasdikli Çeviriler - Çince Patent tercümesi-Çince Patent çevirisi - Çince Altyazı Çevirisi ve Çince Tercümesi - Çince – Türkçe Tercümelerde güvenin adresi - Çince İngilizce, İngilizce Çince Çapraz Tercüme