Danca

danca tercüme

DANCA Çeviri (Yazılı Tercüme) Hizmetleri
Tüm Dillerde Tercüme in sunduğu DANCA çeviri hizmetleri çeşitli ihtiyaçlara ve farklı bütçelere hitap edebilecek şekilde çeşitlilik göstermektedir. Aralarındaki temel farklar aşağıda kısaca özetlenmiştir.

DANCA Günlük Çeviri (Tasdiksiz Çeviri)
DANCA – Türkçe – DANCA matbu belge ve (bilgisayar kelime işlem dosyaları dahil) doküman çevirisi: hızlı, ekonomik ve hatasız. Dizgi, lokalizasyon, teknik uzmanlık vs. gerektirmeyen metinler için ideal çeviri çözümüdür.

DANCA Yeminli Tercüme (Noter Tasdikli Çeviri)
DANCA – Türkçe veya Türkçe – DANCA noter tasdikli yeminli tercüme hizmetimiz: hızlı, ekonomik ve resmi. Devlet dairelerine sunulacak belgeler, ihale evrakı, ithalat ihracat belgeleri, vize başvuruları, ve benzeri resmi evrak içindir.

DANCA Uzmanlık Çevirisi (Teknik, Hukuki, Tıbbi Tercüme)
Medikal Çeviri, Mühendislik Çevirisi, Hukuki Çeviri ve benzerleri gibi teknik içerikli belge ve raporların branş eğitimi almış profesyonellerce DANCAya çevrilmesidir. Tüm Dillerde Tercüme çok geniş bir mütercim tercüman portföyüne sahip olduğundan hemen her branştan uzmanlık çevirisi hizmeti verebilmektedir.

DANCA Anadile Çeviri (Anadile Tercüme)
Yurtdışında yayınlanacak bir reklam kampanyanızın, gazete haberinin, firma tanıtımının veya makale ya daraporunuzun bir Arap mütercim tarafından doğrudan DANCAya çevrilmesi işlemidir. Mütercim çeviriyi kendi anadiline yaptığından Anadile Çeviri her Tüm Dillerde Tercüme hizmetinin sahip olduğu dilbilgisi açısından hatasızlık ve içerik yönünden eksiksizlik özelliklerine ek olarak, daha akıcı bir anlatım ve alt metin gibi daha ince detaylar üzerinde kontrol imkanı sunmaktadır.

DANCA Çapraz Çeviri
DANCA bir metnin Türkçe üzerinden başka bir dile çevrilmesi hizmetidir (örneğin DANCA – Türkçe ardından da Türkçe – İngilizce gibi). Bu genellikle Türkiye’de noter tasdiki yaptırılacak dokümanlar için yasal bir zorunluluk gereği tercih edilebilmektedir. Bu tür metinler iki kere çevrildiklerinden diğer çeviri seçeneklerine kıyasla bir takım anlam kaymaları ve eksiklere gebedir. Tüm Dillerde Tercüme sıkı kalite kontrolleri ile bu tür anlam kaymaları ve eksikleri en aza indirgemektedir.

DANCA Tercüme (Sözlü)
Tüm Dillerde Tercüme DANCA – Türkçe ardıl çeviri (sözlü çeviri) hizmetleri de sunmaktadır. Ayrıca, DANCA ile diğer diller arasında tercüme hizmeti de sunabiliyoruz. Tüm Dillerde Tercüme tercümanları profesyonel görünümleri, dil uzmanlıkları ve sektör bilgileri ile kuruluşunuzu kısa bir süreyle de olsa, en iyi şekilde temsil edecektir.

DANCA Masaüstü Yayıncılık
Tüm Dillerde Tercüme font sorunlarının, dizgi hatalarının, sağa / sola yaslanmayan, büyüklüğü ayarlanamayan, söz dinlemeyen metinlerin iş hayatınıza kattığı strese son diyor. DANCA Masaüstü Yayıncılık hizmetlerimiz kapsamında dizgi bir DANCA dil uzmanımız tarafından yapılıyor, son çıktı DANCA dil uzmanımız tarafından kontrol edilerek hatasız şekilde size ulaştırılıyor (evet, dilediğiniz formatta: InDesign, Quark Xpress, Freehand, Acrobat da dahil, hemen her formatta).

Danca Tercüman - Danca Simultane Çeviri Alanında Verdiğimiz Çeviri Hizmetleri - Danca Çeviri, Tercüme büromuzun DancaTürkçe, Türkçe – Danca tercüme hizmeti, vermiş olduğu resmi evrak tercümelerinden bazıları aşağıdaki gibidir - Danca Kitap, Katalog, Broşür Tercümesi - Danca tercüme kalitemiz - Danca Tercüme yapılacak belgelerinizi bize nasıl ulaştırabilirsiniz? - Danca Tercümelerinizin Önemi - Danca Yeminli Tercüman ve Noter Tasdikli Çeviriler - Danca Patent tercümesi-Danca Patent çevirisi - Danca Altyazı Çevirisi ve Danca Tercümesi - Danca – Türkçe Tercümelerde güvenin adresi - Danca İngilizce, İngilizce Danca Çapraz Tercüme