Farsça

farsça tercüme

FARSÇA Çeviri (Yazılı Tercüme) Hizmetleri
Tüm Dillerde Tercüme in sunduğu FARSÇA çeviri hizmetleri çeşitli ihtiyaçlara ve farklı bütçelere hitap edebilecek şekilde çeşitlilik göstermektedir. Aralarındaki temel farklar aşağıda kısaca özetlenmiştir.

FARSÇA Günlük Çeviri (Tasdiksiz Çeviri)
FARSÇA – Türkçe – FARSÇA matbu belge ve (bilgisayar kelime işlem dosyaları dahil) doküman çevirisi: hızlı, ekonomik ve hatasız. Dizgi, lokalizasyon, teknik uzmanlık vs. gerektirmeyen metinler için ideal çeviri çözümüdür.

FARSÇA Yeminli Tercüme (Noter Tasdikli Çeviri)
FARSÇA – Türkçe veya Türkçe – FARSÇA noter tasdikli yeminli tercüme hizmetimiz: hızlı, ekonomik ve resmi. Devlet dairelerine sunulacak belgeler, ihale evrakı, ithalat ihracat belgeleri, vize başvuruları, ve benzeri resmi evrak içindir.

FARSÇA Uzmanlık Çevirisi (Teknik, Hukuki, Tıbbi Tercüme)
Medikal Çeviri, Mühendislik Çevirisi, Hukuki Çeviri ve benzerleri gibi teknik içerikli belge ve raporların branş eğitimi almış profesyonellerce FARSÇAya çevrilmesidir. Ostim Tercüme çok geniş bir mütercim tercüman portföyüne sahip olduğundan hemen her branştan uzmanlık çevirisi hizmeti verebilmektedir.

FARSÇA Anadile Çeviri (Anadile Tercüme)
Yurtdışında yayınlanacak bir reklam kampanyanızın, gazete haberinin, firma tanıtımının veya makale ya daraporunuzun bir Arap mütercim tarafından doğrudan FARSÇAya çevrilmesi işlemidir. Mütercim çeviriyi kendi anadiline yaptığından Anadile Çeviri her Tüm Dillerde Tercüme hizmetinin sahip olduğu dilbilgisi açısından hatasızlık ve içerik yönünden eksiksizlik özelliklerine ek olarak, daha akıcı bir anlatım ve alt metin gibi daha ince detaylar üzerinde kontrol imkanı sunmaktadır.

FARSÇA Çapraz Çeviri
FARSÇA bir metnin Türkçe üzerinden başka bir dile çevrilmesi hizmetidir (örneğin FARSÇA – Türkçe ardından da Türkçe – İngilizce gibi). Bu genellikle Türkiye’de noter tasdiki yaptırılacak dokümanlar için yasal bir zorunluluk gereği tercih edilebilmektedir. Bu tür metinler iki kere çevrildiklerinden diğer çeviri seçeneklerine kıyasla bir takım anlam kaymaları ve eksiklere gebedir. Tüm Dillerde Tercüme sıkı kalite kontrolleri ile bu tür anlam kaymaları ve eksikleri en aza indirgemektedir.

FARSÇA Tercüme (Sözlü)
Tüm Dillerde Tercüme FARSÇA – Türkçe ardıl çeviri (sözlü çeviri) hizmetleri de sunmaktadır. Ayrıca, FARSÇA ile diğer diller arasında tercüme hizmeti de sunabiliyoruz. Tüm Dillerde Tercüme tercümanları profesyonel görünümleri, dil uzmanlıkları ve sektör bilgileri ile kuruluşunuzu kısa bir süreyle de olsa, en iyi şekilde temsil edecektir.

FARSÇA Masaüstü Yayıncılık
Tüm Dillerde Tercüme font sorunlarının, dizgi hatalarının, sağa / sola yaslanmayan, büyüklüğü ayarlanamayan, söz dinlemeyen metinlerin iş hayatınıza kattığı strese son diyor. FARSÇA Masaüstü Yayıncılık hizmetlerimiz kapsamında dizgi bir FARSÇA dil uzmanımız tarafından yapılıyor, son çıktı FARSÇA dil uzmanımız tarafından kontrol edilerek hatasız şekilde size ulaştırılıyor (evet, dilediğiniz formatta: InDesign, Quark Xpress, Freehand, Acrobat da dahil, hemen her formatta).

Farsça Tercüman - Farsça Simultane Çeviri Alanında Verdiğimiz Çeviri Hizmetleri - Farsça Çeviri, Tercüme büromuzun FarsçaTürkçe, Türkçe – Farsça tercüme hizmeti, vermiş olduğu resmi evrak tercümelerinden bazıları aşağıdaki gibidir - Farsça Kitap, Katalog, Broşür Tercümesi - Farsça tercüme kalitemiz - Farsça Tercüme yapılacak belgelerinizi bize nasıl ulaştırabilirsiniz? - Farsça Tercümelerinizin Önemi - Farsça Yeminli Tercüman ve Noter Tasdikli Çeviriler - Farsça Patent tercümesi-Farsça Patent çevirisi - Farsça Altyazı Çevirisi ve Farsça Tercümesi - Farsça – Türkçe Tercümelerde güvenin adresi - Farsça İngilizce, İngilizce Farsça Çapraz Tercüme