Günümüzde artık simultane tercüme yani eş zamanlı çeviri hizmeti almak isteyebileceğiniz pek çok durum meydana gelebilmektedir.

Eğer sizlerde Sözlü Tercüme ile ilgili güvenilir ve alanında uzman bir ekip tarafından destek görmek istiyorsanız simultane çeviri konusunda 15 yıllık deneyime sahip firmamızla beklentilerinizi giderebileceğinizi söylemek isteriz.

Simultane Çeviri Nedir?
Simultane; kelime kökeni olarak Latince olup, aynı anda gerçekleşen anlamına gelmektedir. Simultane çeviri ise eşzamanlı çeviri, yani anında çeviri anlamına gelmektedir.sim

Kişisel ya da kurumsal anlamda gerek duyduğunuz her an en doğru sözlü çeviri yapabilen simultane tercümanlar ile yola çıkmak için garanti veriyoruz. Merkezi kartal semtinde bulunan şirketimiz, internet sitesi ile de ülkenin her köşesine tercüme sektörüne yardımcı olmak için çalışmalarına devam etmektedir. Böylece her daim fazlası ile mutlu ve memnun kalacağınızı bir adresle işlerinizi neticelendirdiğinizi de görmüş olacaksınız.

 

 

Simultane Tercüman

Her geçen gün kendini yenileyen ve çevirmen portföyünü genişleten tercüme şirketimiz Simultane Tercüme noktasında rakipsiz olmaya devam edecektir. Yapmanız gereken tek şey web adresimiz aracılığıyla bizimle iletişime geçmek ve yanıt aradığınız sorularınız için bir telefon uzaktayız.

Simultane Tercüme hizmeti vermiş olduğumuz diller;

Almanca Simultane Tercüme - Arapça Simultane Çeviri - Bulgarca Simultane Tercüme - Çince Simultane Çeviri - Farsça Simultane Tercüme - Flemenkçe Simultane Çeviri - Fransızca Simultane Tercüme - Gürcüce Simultane Çeviri - İngilizce Simultane Tercüme - İspanyolca Simultane Çeviri - İsveççe Simultane Tercüme - İtalyanca Simultane Çeviri - Japoca Simultane Tercüme - Lehçe Simultane Çeviri - Rusça Simultane Tercüme - Ukraynaca Simultane Çeviri - Yunanca Simultane Tercüme