İngilizce Tıbbi Tercüme

   İngilizce Tıbbi tercüme sağlık sektöründeki çevirileri kapsar. İngilizce Tıbbi dökümanların tamamı ve ecza sektöründeki prospektüsler kısaca tıp alanında yer alan tüm dökümanların tercümesi bu kapsamda ele alınır. 

    İngilizce Tıbbi çeviri bütünüyle farklı bir iştir. Bunun nedeni ise tıp alanına özgü bir bilgi birikimini           ve kavrayışı gerektiriyor olmasıdır. İngilizce Tıbbi çeviride tıp dünyasına özgü olan birçok teknik, terminolojik terimler kullanılmaktadır. İngilizce Tıp alanı kendine ait bir terminoloji ile sözcükler ve sözcük öbekleri grubuna sahiptir. Bir çevirmenin etkili bir tıbbi tercüme yapabilmesi için bunların farkında olması gerekir. Türkçe dilinden İngilizce diline ve İngilizce dilinden Türkçe diline çeviri yapan tercümanlarımız  her türlü İngilizce tıbbi çevirinin kolaylıkla üstesinden gelebilmektedirler.

İngilizce Tıbbi Çeviri İç hastalıkları, göz hastalıkları, kardiyoloji, cerrahi, dermatoloji, beslenme, embriyoloji, endoskopi, fizik tedavi, jinekoloji, klinik nöroloji, onkoloji, radyoloji, plastik cerrahi, psikiyatri, üroloji, genetik, patoloji, kalp ve damar cerrahisi, biyofizik, biyokimya, fizyoloji ve mikrobiyoloji tıbbi çeviri yaptığımız alanlardan sadece birkaçıdır.

İngilizce Tıbbi yayınlardaki tercümelerde bilgi ve deneyimlerimizden yararlanmak ve tercüme hizmeti almak için ve İngilizce Tıbbi tercüme hizmeti almak için 0312 394 30 83 numaralı telefondan bizimle irtibata geçiniz

İngilizce Tıp dünyasını tüm yönleriyle çevreleyen geniş bir dizi alanda İngilizce dilinden Türkçe diline  ve Türkçe dilinden İngilizce diline tıbbi tercüme hizmeti sunmaktayız. Tıbbi çeviri kapsamında yer alan en belirgin hizmet alanlarımızdan bazıları şunlardır:

İNGİLİZCE TIBBİ VE FARMASÖTİK DOKÜMANLAR:

İngilizce Tıbbi Makaleler

İngilizce Tıbbi Kullanım kılavuzları

İngilizce Tıbbi Sigorta belgeleri

İngilizce Tıbbi Hastane belgeleri

İngilizce Tıbbi Patent başvuruları

İngilizce Tıbbi Laboratuar testleri

İngilizce Tıbbi Web siteleri

İngilizce Tıbbi Broşürler

İngilizce Tıbbi Kataloglar

İngilizce Tıbbi Pazarlama materyalleri

İngilizce Tıbbi Tıbbi Yazılımlar

İngilizce Tüm Tıbbi Tercümelerde kendi alanında uzman çevirmenlerimizle hizmetinizdeyiz. Bizimle iletişim kurmak için 0312 394 30 83 numaralı telefondan irtibat kurabilirsiniz.