Lehçe Edebi Çeviri

Lehçe Edebiyat ve sanat  alanlarında yapılan tercümelere sanatsal veya edebi Lehçe tercüme denir. Sıklıkla Edebi Lehçe kitap, Edebi Lehçe dergi, Edebi Lehçe şiir, Edebi Lehçe tiyatro metni, Edebi Lehçe reklam metinleri, Edebi Lehçe reklam amaçlı kataloglar, Edebi Lehçe broşürler  ve  benzeri belgeleri kapsamaktadır. Edebi veya sanatsal Lehçe çeviri çok hassas bir tercüme türüdür. Edebi Lehçe Çeviri yapan tercümanın hedef dile ve kültüre hakimiyeti ve bilgisi kadar kaynak dile de aynı şekilde hakim olmalıdır. Bu tür Lehçe Edebi çevirilerde genelde kaynak dilde kullanılan üslubun hedef dile aktarılması gerekir.

Lehçe Edebi tercüme, hikâye, roman, ansiklopedi, masal, şiir, makale gibi farklı şekillerde yorumlanabilen, üzerinde çok çalışılması gereken ve en zor tercüme şeklidir. Edebi bir çevrilecek dili ve çevrilecek olan hedef dili ana dili derecisinde bilmesi gerekmektedir.

Yapmış olduğumuz Lehçe Edebi tercüme konuları;

Lehçe Edebi Öykü Tercümeleri Çevirisi, Lehçe Edebi Hikaye Çeviri Tercümesi, Lehçe Edebi Makale Çeviriler ve Tercümeler, Lehçe Edebi Roman Tercümesi, Lehçe Edebi Kitap Çevirisi,  Lehçe Edebi Deneme Metni Tercümeleri, Lehçe Edebi Şiir Çevirileri, Lehçe Edebi Tiyatro Senaryosu Tercüme, Lehçe Edebi Film Senaryosu Tercümeleri, Lehçe Edebi Kitap Çeviri Tercümesi, Lehçe Edebi Deneme Metni Tercümesi.

Lehçe Edebi tüm çevirileriniz için bize Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. e-mail adresimize gönderebilirsiniz.

Lehçe Tercüman ekibimizle görüşmek için 0312 394 30 83 ‘den ulaşabilirsiniz.