Lehçe Tıbbi Çeviri

   Lehçe Tıbbi tercüme sağlık sektöründeki çevirileri kapsar. Lehçe Tıbbi dökümanların tamamı ve ecza sektöründeki prospektüsler kısaca tıp alanında yer alan tüm dökümanların tercümesi bu kapsamda ele alınır. 

    Lehçe Tıbbi çeviri bütünüyle farklı bir iştir. Bunun nedeni ise tıp alanına özgü bir bilgi birikimini           ve kavrayışı gerektiriyor olmasıdır. Lehçe Tıbbi çeviride tıp dünyasına özgü olan birçok teknik, terminolojik terimler kullanılmaktadır. Lehçe Tıp alanı kendine ait bir terminoloji ile sözcükler ve sözcük öbekleri grubuna sahiptir. Bir çevirmenin etkili bir tıbbi tercüme yapabilmesi için bunların farkında olması gerekir. Türkçe dilinden Lehçe diline ve Lehçe dilinden Türkçe diline çeviri yapan tercümanlarımız  her türlü Lehçe tıbbi çevirinin kolaylıkla üstesinden gelebilmektedirler.

Lehçe Tıbbi Çeviri İç hastalıkları, göz hastalıkları, kardiyoloji, cerrahi, dermatoloji, beslenme, embriyoloji, endoskopi, fizik tedavi, jinekoloji, klinik nöroloji, onkoloji, radyoloji, plastik cerrahi, psikiyatri, üroloji, genetik, patoloji, kalp ve damar cerrahisi, biyofizik, biyokimya, fizyoloji ve mikrobiyoloji tıbbi çeviri yaptığımız alanlardan sadece birkaçıdır.

Lehçe Tıbbi yayınlardaki tercümelerde bilgi ve deneyimlerimizden yararlanmak ve tercüme hizmeti almak için ve Lehçe Tıbbi tercüme hizmeti almak için 0312 394 30 83 numaralı telefondan bizimle irtibata geçiniz

Lehçe Tıp dünyasını tüm yönleriyle çevreleyen geniş bir dizi alanda Lehçe dilinden Türkçe diline  ve Türkçe dilinden Lehçe diline tıbbi tercüme hizmeti sunmaktayız. Tıbbi çeviri kapsamında yer alan en belirgin hizmet alanlarımızdan bazıları şunlardır:

LEHÇE TIBBİ VE FARMASÖTİK DOKÜMANLAR:

Lehçe Tıbbi Makaleler

Lehçe Tıbbi Kullanım kılavuzları

Lehçe Tıbbi Sigorta belgeleri

Lehçe Tıbbi Hastane belgeleri

Lehçe Tıbbi Patent başvuruları

Lehçe Tıbbi Laboratuar testleri

Lehçe Tıbbi Web siteleri

Lehçe Tıbbi Broşürler

Lehçe Tıbbi Kataloglar

Lehçe Tıbbi Pazarlama materyalleri

Lehçe Tıbbi Tıbbi Yazılımlar

Lehçe Tüm Tıbbi Tercümelerde kendi alanında uzman çevirmenlerimizle hizmetinizdeyiz. Bizimle iletişim kurmak için 0312 394 30 83 numaralı telefondan irtibat kurabilirsiniz.