Osmanlıca

OSMANLICA Çeviri (Yazılı Tercüme) Hizmetleri
Tüm Dillerde Tercüme in sunduğu OSMANLICA çeviri hizmetleri çeşitli ihtiyaçlara ve farklı bütçelere hitap edebilecek şekilde çeşitlilik göstermektedir. Aralarındaki temel farklar aşağıda kısaca özetlenmiştir.

OSMANLICA Günlük Çeviri (Tasdiksiz Çeviri)
OSMANLICA – Türkçe – OSMANLICA matbu belge ve (bilgisayar kelime işlem dosyaları dahil) doküman çevirisi: hızlı, ekonomik ve hatasız. Dizgi, lokalizasyon, teknik uzmanlık vs. gerektirmeyen metinler için ideal çeviri çözümüdür.

OSMANLICA Yeminli Tercüme (Noter Tasdikli Çeviri)
OSMANLICA – Türkçe veya Türkçe – OSMANLICA noter tasdikli yeminli tercüme hizmetimiz: hızlı, ekonomik ve resmi. Devlet dairelerine sunulacak belgeler, ihale evrakı, ithalat ihracat belgeleri, vize başvuruları, ve benzeri resmi evrak içindir.

OSMANLICA Uzmanlık Çevirisi (Teknik, Hukuki, Tıbbi Tercüme)
Medikal Çeviri, Mühendislik Çevirisi, Hukuki Çeviri ve benzerleri gibi teknik içerikli belge ve raporların branş eğitimi almış profesyonellerce OSMANLICAya çevrilmesidir. Tüm Dillerde Tercüme çok geniş bir mütercim tercüman portföyüne sahip olduğundan hemen her branştan uzmanlık çevirisi hizmeti verebilmektedir.

OSMANLICA Anadile Çeviri (Anadile Tercüme)
Yurtdışında yayınlanacak bir reklam kampanyanızın, gazete haberinin, firma tanıtımının veya makale ya daraporunuzun bir Arap mütercim tarafından doğrudan OSMANLICAya çevrilmesi işlemidir. Mütercim çeviriyi kendi anadiline yaptığından Anadile Çeviri her Ostim Tercüme hizmetinin sahip olduğu dilbilgisi açısından hatasızlık ve içerik yönünden eksiksizlik özelliklerine ek olarak, daha akıcı bir anlatım ve alt metin gibi daha ince detaylar üzerinde kontrol imkanı sunmaktadır.

OSMANLICA Çapraz Çeviri
OSMANLICA bir metnin Türkçe üzerinden başka bir dile çevrilmesi hizmetidir (örneğin OSMANLICA – Türkçe ardından da Türkçe – İngilizce gibi). Bu genellikle Türkiye’de noter tasdiki yaptırılacak dokümanlar için yasal bir zorunluluk gereği tercih edilebilmektedir. Bu tür metinler iki kere çevrildiklerinden diğer çeviri seçeneklerine kıyasla bir takım anlam kaymaları ve eksiklere gebedir. Tüm Dillerde Tercüme sıkı kalite kontrolleri ile bu tür anlam kaymaları ve eksikleri en aza indirgemektedir.

OSMANLICA Tercüme (Sözlü)
Tüm Dillerde Tercüme OSMANLICA – Türkçe ardıl çeviri (sözlü çeviri) hizmetleri de sunmaktadır. Ayrıca, OSMANLICA ile diğer diller arasında tercüme hizmeti de sunabiliyoruz. Tüm Dillerde Tercüme tercümanları profesyonel görünümleri, dil uzmanlıkları ve sektör bilgileri ile kuruluşunuzu kısa bir süreyle de olsa, en iyi şekilde temsil edecektir.

OSMANLICA Masaüstü Yayıncılık
Tüm Dillerde Tercüme font sorunlarının, dizgi hatalarının, sağa / sola yaslanmayan, büyüklüğü ayarlanamayan, söz dinlemeyen metinlerin iş hayatınıza kattığı strese son diyor. OSMANLICA Masaüstü Yayıncılık hizmetlerimiz kapsamında dizgi bir OSMANLICA dil uzmanımız tarafından yapılıyor, son çıktı OSMANLICA dil uzmanımız tarafından kontrol edilerek hatasız şekilde size ulaştırılıyor (evet, dilediğiniz formatta: InDesign, Quark Xpress, Freehand, Acrobat da dahil, hemen her formatta).

Osmanlıca Tercüman - Osmanlıca Simultane Çeviri Alanında Verdiğimiz Çeviri Hizmetleri - Osmanlıca Çeviri, Tercüme büromuzun Osmanlıca – Türkçe, Türkçe – Osmanlıca tercüme hizmeti, vermiş olduğu resmi evrak tercümelerinden bazıları aşağıdaki gibidir - Osmanlıca Kitap, Katalog, Broşür Tercümesi - Osmanlıca tercüme kalitemiz - Osmanlıca Tercüme yapılacak belgelerinizi bize nasıl ulaştırabilirsiniz? - Osmanlıca Tercümelerinizin Önemi - Osmanlıca Yeminli Tercüman ve Noter Tasdikli Çeviriler - Osmanlıca Patent tercümesi-Osmanlıca Patent çevirisi - Osmanlıca Altyazı Çevirisi ve Osmanlıca Tercümesi - Osmanlıca – Türkçe Tercümelerde güvenin adresi - Osmanlıca İngilizce, İngilizce Osmanlıca Çapraz Tercüme