Portekizce Sözlü Tercüme - Portekizce Sözlü Çeviri

Portekizce Sözlü Tercüme - Portekizce Sözlü Çeviri

Portekizce’dan Türkçe’ye Sözlü Tercüme, Türkçe’ den Portekizce’ ye Sözlü Çeviri

Sözlü tercüme: Tercüme işleminin sözlü olarak yapılan şekline denir. Sözlü tercüme, iki farklı lisan konuşan kişilerin arasındaki iletişimi anında, her hangi bir gecikme olmaksızın sağlar. Çeviriyi yapacak olan tercümanların sözlü çeviri yapabilmeleri için hem kaynak hem de hedef dile hâkim olmalarının yanında tercüme edilecek konu hakkında da bilgi sahibi olmaları ve yapılacak olan tercüme özel alan tercümesi ise daha önceden konu hakkında araştırma yapmaları gerekmektedir. Portekizce - Türkçe sözlü tercüme alanında sadece ülkemizde değil dünyanın birçok ülkesinde bilinen bir markadır. İvogsan Tercüme Büromuz bünyesinde çalışan Portekizce sözlü çevirmenler, alanlarında en iyi tercümanlar olmakla beraber her birinin iş,çeviri deneyimi  ortalama deneyim sürelerinin çok üstündedir.

İş toplantılarınız da, iş gezilerinizde, görüşmelerinizde eşlik edecek teknik, hukuki, ticari, edebi, tıbbi, olmak üzere her konuda konusunda uzman gizlilik sözleşmeli Portekizce sözlü tercümanlık hizmetleri.

Mahkeme, Noter, Tapu ve bu tür tüm resmi kurumlarda her konuda konusunda uzman yeminli

Portekizce – Türkçe tercümanlarımızla verdiğimiz hizmettir.

Portekizce Sözlü Tercüme hizmeti verdiğimiz alanlar; Hesap Açtırma, Para Yatırma gibi bankacılık işlemleri esnasında Portekizce sözlü tercüme; Evlendirme Dairelerinde gelin, damat ve davetliler için Portekizce sözlü tercüme yada yeminli Portekizce sözlü tercüme; Fabrika ziyaret ve toplantıları için sözlü Portekizce tercüme; Fuar organizasyonları için sözlü Portekizce tercüme; İş toplantılarında Portekizce sözlü tercüme; Mahkemelerde Portekizce yeminli sözlü tercüme; Lansman toplantıları için Portekizce sözlü tercüme; Noterlerde yeminli Portekizce sözlü tercüme; Tapu Müdürlüklerinde Portekizce sözlü tercüme; Futbolcular için Portekizce sözlü tercüme; Tur rehberliği çalışmaları için Portekizce sözlü tercüme; Kongre, Toplantı ve Konferanslar için Portekizce sözlü tercüme