Sırpça

SIRPÇA Çeviri (Yazılı Tercüme) Hizmetleri
Tüm Dillerde Tercüme in sunduğu SIRPÇA çeviri hizmetleri çeşitli ihtiyaçlara ve farklı bütçelere hitap edebilecek şekilde çeşitlilik göstermektedir. Aralarındaki temel farklar aşağıda kısaca özetlenmiştir.

SIRPÇA Günlük Çeviri (Tasdiksiz Çeviri)
SIRPÇA – Türkçe – SIRPÇA matbu belge ve (bilgisayar kelime işlem dosyaları dahil) doküman çevirisi: hızlı, ekonomik ve hatasız. Dizgi, lokalizasyon, teknik uzmanlık vs. gerektirmeyen metinler için ideal çeviri çözümüdür.

SIRPÇA Yeminli Tercüme (Noter Tasdikli Çeviri)
SIRPÇA – Türkçe veya Türkçe – SIRPÇA noter tasdikli yeminli tercüme hizmetimiz: hızlı, ekonomik ve resmi. Devlet dairelerine sunulacak belgeler, ihale evrakı, ithalat ihracat belgeleri, vize başvuruları, ve benzeri resmi evrak içindir.

SIRPÇA Uzmanlık Çevirisi (Teknik, Hukuki, Tıbbi Tercüme)
Medikal Çeviri, Mühendislik Çevirisi, Hukuki Çeviri ve benzerleri gibi teknik içerikli belge ve raporların branş eğitimi almış profesyonellerce SIRPÇAya çevrilmesidir. Tüm Dillerde Tercüme çok geniş bir mütercim tercüman portföyüne sahip olduğundan hemen her branştan uzmanlık çevirisi hizmeti verebilmektedir.

SIRPÇA Anadile Çeviri (Anadile Tercüme)
Yurtdışında yayınlanacak bir reklam kampanyanızın, gazete haberinin, firma tanıtımının veya makale ya daraporunuzun bir Arap mütercim tarafından doğrudan SIRPÇAya çevrilmesi işlemidir. Mütercim çeviriyi kendi anadiline yaptığından Anadile Çeviri her Tüm Dillerde Tercüme hizmetinin sahip olduğu dilbilgisi açısından hatasızlık ve içerik yönünden eksiksizlik özelliklerine ek olarak, daha akıcı bir anlatım ve alt metin gibi daha ince detaylar üzerinde kontrol imkanı sunmaktadır.

SIRPÇA Çapraz Çeviri
SIRPÇA bir metnin Türkçe üzerinden başka bir dile çevrilmesi hizmetidir (örneğin SIRPÇA – Türkçe ardından da Türkçe – İngilizce gibi). Bu genellikle Türkiye’de noter tasdiki yaptırılacak dokümanlar için yasal bir zorunluluk gereği tercih edilebilmektedir. Bu tür metinler iki kere çevrildiklerinden diğer çeviri seçeneklerine kıyasla bir takım anlam kaymaları ve eksiklere gebedir. Tüm Dillerde Tercüme sıkı kalite kontrolleri ile bu tür anlam kaymaları ve eksikleri en aza indirgemektedir.

SIRPÇA Tercüme (Sözlü)
Tüm Dillerde Tercüme SIRPÇA – Türkçe ardıl çeviri (sözlü çeviri) hizmetleri de sunmaktadır. Ayrıca, SIRPÇA ile diğer diller arasında tercüme hizmeti de sunabiliyoruz. Tüm Dillerde Tercüme tercümanları profesyonel görünümleri, dil uzmanlıkları ve sektör bilgileri ile kuruluşunuzu kısa bir süreyle de olsa, en iyi şekilde temsil edecektir.

SIRPÇA Masaüstü Yayıncılık
Tüm Dillerde Tercüme font sorunlarının, dizgi hatalarının, sağa / sola yaslanmayan, büyüklüğü ayarlanamayan, söz dinlemeyen metinlerin iş hayatınıza kattığı strese son diyor. SIRPÇA Masaüstü Yayıncılık hizmetlerimiz kapsamında dizgi bir SIRPÇA dil uzmanımız tarafından yapılıyor, son çıktı SIRPÇA dil uzmanımız tarafından kontrol edilerek hatasız şekilde size ulaştırılıyor (evet, dilediğiniz formatta: InDesign, Quark Xpress, Freehand, Acrobat da dahil, hemen her formatta).

Sırpça Tercüman - Sırpça Simultane Çeviri Alanında Verdiğimiz Çeviri Hizmetleri - Sırpça Çeviri, Tercüme büromuzun Sırpça – Türkçe, Türkçe – Sırpça tercüme hizmeti, vermiş olduğu resmi evrak tercümelerinden bazıları aşağıdaki gibidir - Sırpça Kitap, Katalog, Broşür Tercümesi - Sırpça tercüme kalitemiz - Sırpça Tercüme yapılacak belgelerinizi bize nasıl ulaştırabilirsiniz? - Sırpça Tercümelerinizin Önemi - Sırpça Yeminli Tercüman ve Noter Tasdikli Çeviriler - Sırpça Patent tercümesi-Sırpça Patent çevirisi - Sırpça Altyazı Çevirisi ve Sırpça Tercümesi - Sırpça – Türkçe Tercümelerde güvenin adresi - Sırpça İngilizce, İngilizce Sırpça Çapraz Tercüme