Türkmence Sözlü Tercüme - Türkmence Sözlü Çeviri

Türkmence Sözlü Tercüme - Türkmence Sözlü Çeviri

Türkmence’dan Türkçe’ye Sözlü Tercüme, Türkçe’ den Türkmence’ ye Sözlü Çeviri

Sözlü tercüme: Tercüme işleminin sözlü olarak yapılan şekline denir. Sözlü tercüme, iki farklı lisan konuşan kişilerin arasındaki iletişimi anında, her hangi bir gecikme olmaksızın sağlar. Çeviriyi yapacak olan tercümanların sözlü çeviri yapabilmeleri için hem kaynak hem de hedef dile hâkim olmalarının yanında tercüme edilecek konu hakkında da bilgi sahibi olmaları ve yapılacak olan tercüme özel alan tercümesi ise daha önceden konu hakkında araştırma yapmaları gerekmektedir. Türkmence - Türkçe sözlü tercüme alanında sadece ülkemizde değil dünyanın birçok ülkesinde bilinen bir markadır. İvogsan Tercüme Büromuz bünyesinde çalışan Türkmence sözlü çevirmenler, alanlarında en iyi tercümanlar olmakla beraber her birinin iş,çeviri deneyimi  ortalama deneyim sürelerinin çok üstündedir.

İş toplantılarınız da, iş gezilerinizde, görüşmelerinizde eşlik edecek teknik, hukuki, ticari, edebi, tıbbi, olmak üzere her konuda konusunda uzman gizlilik sözleşmeli Türkmence sözlü tercümanlık hizmetleri.

Mahkeme, Noter, Tapu ve bu tür tüm resmi kurumlarda her konuda konusunda uzman yeminli

Türkmence – Türkçe tercümanlarımızla verdiğimiz hizmettir.

Türkmence Sözlü Tercüme hizmeti verdiğimiz alanlar; Hesap Açtırma, Para Yatırma gibi bankacılık işlemleri esnasında Türkmence sözlü tercüme; Evlendirme Dairelerinde gelin, damat ve davetliler için Türkmence sözlü tercüme yada yeminli Türkmence sözlü tercüme; Fabrika ziyaret ve toplantıları için sözlü Türkmence tercüme; Fuar organizasyonları için sözlü Türkmence tercüme; İş toplantılarında Türkmence sözlü tercüme; Mahkemelerde Türkmence yeminli sözlü tercüme; Lansman toplantıları için Türkmence sözlü tercüme; Noterlerde yeminli Türkmence sözlü tercüme; Tapu Müdürlüklerinde Türkmence sözlü tercüme; Futbolcular için Türkmence sözlü tercüme; Tur rehberliği çalışmaları için Türkmence sözlü tercüme; Kongre, Toplantı ve Konferanslar için Türkmence sözlü tercüme