Yunanca Sözlü Tercüme - Yunanca Sözlü Çeviri

Yunanca Sözlü Tercüme - Yunanca Sözlü Çeviri

Yunanca’dan Türkçe’ye Sözlü Tercüme, Türkçe’ den Yunanca’ ya Sözlü Çeviri

Sözlü tercüme: Tercüme işleminin sözlü olarak yapılan şekline denir. Sözlü tercüme, iki farklı lisan konuşan kişilerin arasındaki iletişimi anında, her hangi bir gecikme olmaksızın sağlar. Çeviriyi yapacak olan tercümanların sözlü çeviri yapabilmeleri için hem kaynak hem de hedef dile hâkim olmalarının yanında tercüme edilecek konu hakkında da bilgi sahibi olmaları ve yapılacak olan tercüme özel alan tercümesi ise daha önceden konu hakkında araştırma yapmaları gerekmektedir. Yunanca - Türkçe sözlü tercüme alanında sadece ülkemizde değil dünyanın birçok ülkesinde bilinen bir markadır. İvogsan Tercüme Büromuz bünyesinde çalışan Yunanca sözlü çevirmenler, alanlarında en iyi tercümanlar olmakla beraber her birinin iş,çeviri deneyimi  ortalama deneyim sürelerinin çok üstündedir.

İş toplantılarınız da, iş gezilerinizde, görüşmelerinizde eşlik edecek teknik, hukuki, ticari, edebi, tıbbi, olmak üzere her konuda konusunda uzman gizlilik sözleşmeli Yunanca sözlü tercümanlık hizmetleri.

Mahkeme, Noter, Tapu ve bu tür tüm resmi kurumlarda her konuda konusunda uzman yeminli

Yunanca – Türkçe tercümanlarımızla verdiğimiz hizmettir.

Yunanca Sözlü Tercüme hizmeti verdiğimiz alanlar; Hesap Açtırma, Para Yatırma gibi bankacılık işlemleri esnasında Yunanca sözlü tercüme; Evlendirme Dairelerinde gelin, damat ve davetliler için Yunanca sözlü tercüme yada yeminli Yunanca sözlü tercüme; Fabrika ziyaret ve toplantıları için sözlü Yunanca tercüme; Fuar organizasyonları için sözlü Yunanca tercüme; İş toplantılarında Yunanca sözlü tercüme; Mahkemelerde Yunanca yeminli sözlü tercüme; Lansman toplantıları için Yunanca sözlü tercüme; Noterlerde yeminli Yunanca sözlü tercüme; Tapu Müdürlüklerinde Yunanca sözlü tercüme; Futbolcular için Yunanca sözlü tercüme; Tur rehberliği çalışmaları için Yunanca sözlü tercüme; Kongre, Toplantı ve Konferanslar için Yunanca sözlü tercüme