Teknik tercüme

Teknik Tercüme Çevirileri

Tıbbi,ticari,hukuki,medikal,makine teknolojileri,otomotiv,enerji,inşaat, hidrolik, arıtma ve diğer tüm sektörlerde Tüm Dillerde Tercüme ile teknik dokümanlarınız hedef dillere en doğru ve en kısa sürede tercüme edilir.Teknik tercümelerin doğruluğunu ve güvenilirliğini garanti ediyoruz.

Çevirisi yapılacak olan belgenin tercüman tarafından bu alanda teknik bilgisi ve ilgili çeviri dili konusunda uzman olması gerekmektedir. Teknik alanda verilen hizmetimiz çeviri yapılan belgenin edit yani ikinci kez kontrolleri yapılarak hizmetinize sunulmaktadır.Göndermiş olduğunuz belgeleriniz özel programlar ile karakter hesaplaması yapılarak (boşluksuz)1000 karakter üzerinden sayılmakta ve fiyatlandırılmaktadır.

Fiyatlandırma kaynak dil ve hedef dile göre değişiklik göstermekle beraber içeriği ve teslimat süresine göre de belirlenebilmektedir. Kaliteli ve hızlı tercüme için onayınız ile birlikte uzman tercümanlarımıza teslim edilmektedir.

Teknik Tercümede alanında verdiğimiz hizmetlerimiz;
 
Teknik Katalog Tercümeleri
Teknik Kullanım Kılavuzları Tercümeleri
Teknik Şartname Tercümeleri
Teknik Ürün Kimlikleri  ve Ambalaj Tercümeleri
Teknik Teknik Servis Eğitim Kitapçıkları Tercümesi
Teknik Bakım Onarım Kitapçık ve Kılavuzları Tercümesi
Teknik İhale Dosyaları Tercümesi
Teknik Mühendislik Dökümanları Tercümeleri
Teknik Kalite Belgeleri Tercümeleri
Teknik Gümrük Belgeleri Tercümesi
Teknik İmalat Raporları Tercümesi
Teknik Proses Tercümeleri
CE, ISO vb standart uygunluk belgeleri
Teknik eğitim dokümanları
ÇED Raporları

 

Türkiye Geneline Teknik Çeviri Hizmeti

Teknik tercümesini istediğiniz belgenizi tarayıcı ile tarayıp bize e-posta yoluyla göndermeniz yeterlidir. Teknik Yeminli çeviriniz en kısa sürede hazırlanarak; elden, kargo, kurye veya posta yoluyla teslim edilecektir.

Unutmayın! Yeminli Teknik Tercüme kolay bir iş değildir ve sadece bu konuda uzman olan Teknik Çeviri yapan tercüme büroları kaliteli bir hizmet sunabilir.

Joomla! Debug Console

Session

Profile Information

Memory Usage

Database Queries