Akademik Tercüme

Ülkemizde ve dünyada üniversite bünyesinde eğitim gören öğrenciler uzman olmak istedikleri alan için birçok çalışmaya ihtiyaç duyarlar. Çok farklı kaynaklardan, sitelerden araştırmalar yaparak alanının en iyisi olmaya çalışırlar.

Fakat kendi dillerinde olan bazı kaynaklar yetmeyebilir. Farklı dillerde yazılmış olan kitapları, dergileri, raporları da incelemeleri gerekebilir. Bunun sonucunda uzman bir kadroya sahip, kişinin kendi diline en iyi şekilde tercümesini yapacak tercüme bürosu aramaktadır.

Akademik Çeviri Hizmeti

İşinde güvenilir, tamamen müşteri odaklı çalışan, ihtiyaçlarınıza kesin çözüm sunan, yaptığı çevirilerle insanların saygınlığını kazanan Akademik Tercüme olarak karşınıza çıkmaktayız. Bünyemizde bulunan uzaman kadromuz çok çeşitli yabancı diller bilmekte ve akademik konular üzerinde çalışma yapmış kişilerden oluşmaktadır. Bu nedenle akademik metinlerin çevirisi yapılacak dilin dil bilgisine oldukça hâkim olan uzmanlarımız tarafından yapılmaktadır. Sizlerin güvenini sağlamlaştıracak olan ve genellikle lisans, yüksek lisans, transkript diplomalarının tercümesi için noter yeminli tercümanlarımızın imzalı, mühürlü aslına uygundur ibaresiyle çeviriyi tasdik etmesi güveniniz için önemlidir.

Tarafımıza bildirmiş olduğunuz metnin hangi amaçla kullanılacağı ve hangi tarihte bitmesi gerektiğini de bildirmeniz bizim işimizi daha da kolaylaştıracaktır.

Akademik Çeviri olarak çevrilecek dil hangisi olursa olsun tercümesi en iyi şekilde hazırlanıp siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Tercümanlık firması olarak kartal gibi yüksekten uçup diğer firmaların önüne geçmekteyiz. Sizlerde yüksekten uçup kaliteli çeviriler istiyorsanız, bizi seçmelisiniz.

Akademik Tercüme hizmeti vermiş olduğumuz diller;

Almanca Akademik Çeviri - Arapça Akademik Tercüme - Bulgarca Akademik Çeviri - Çince Akademik Tercüme - Farsça Akademik Çeviri - Flemenkçe Akademik Tercüme - Fransızca Akademik Çeviri - Gürcüce Akademik Tercüme - İngilizce Akademik Çeviri - İsveççe Akademik Çeviri - İsveççe Akademik Çeviri - İtalyanca Akademik Tercüme - Japonca Akademik Çeviri - Lehçe Akademik Tercüme - Rusça Akademik Çeviri - Ukraynaca Akademik Tercüme - Yunanca Akademik Çeviri

Joomla! Debug Console

Session

Profile Information

Memory Usage

Database Queries