Almanca Tıbbi Tercüme

   Almanca Tıbbi tercüme sağlık sektöründeki çevirileri kapsar. Almanca Tıbbi dökümanların tamamı ve ecza sektöründeki prospektüsler kısaca tıp alanında yer alan tüm dökümanların tercümesi bu kapsamda ele alınır. 

    Almanca Tıbbi çeviri bütünüyle farklı bir iştir. Bunun nedeni ise tıp alanına özgü bir bilgi birikimini           ve kavrayışı gerektiriyor olmasıdır. Almanca Tıbbi çeviride tıp dünyasına özgü olan birçok teknik, terminolojik terimler kullanılmaktadır. Almanca Tıp alanı kendine ait bir terminoloji ile sözcükler ve sözcük öbekleri grubuna sahiptir. Bir çevirmenin etkili bir tıbbi tercüme yapabilmesi için bunların farkında olması gerekir. Türkçe dilinden Almanca diline ve Almanca dilinden Türkçe diline çeviri yapan tercümanlarımız  her türlü Almanca tıbbi çevirinin kolaylıkla üstesinden gelebilmektedirler.

Almanca Tıbbi Çeviri İç hastalıkları, göz hastalıkları, kardiyoloji, cerrahi, dermatoloji, beslenme, embriyoloji, endoskopi, fizik tedavi, jinekoloji, klinik nöroloji, onkoloji, radyoloji, plastik cerrahi, psikiyatri, üroloji, genetik, patoloji, kalp ve damar cerrahisi, biyofizik, biyokimya, fizyoloji ve mikrobiyoloji tıbbi çeviri yaptığımız alanlardan sadece birkaçıdır.

Almanca Tıbbi yayınlardaki tercümelerde bilgi ve deneyimlerimizden yararlanmak ve tercüme hizmeti almak için ve Almanca Tıbbi tercüme hizmeti almak için 0312 394 30 83 numaralı telefondan bizimle irtibata geçiniz

Almanca Tıp dünyasını tüm yönleriyle çevreleyen geniş bir dizi alanda Almanca dilinden Türkçe diline  ve Türkçe dilinden Almanca diline tıbbi tercüme hizmeti sunmaktayız. Tıbbi çeviri kapsamında yer alan en belirgin hizmet alanlarımızdan bazıları şunlardır:

ALMANCA TIBBİ VE FARMASÖTİK DOKÜMANLAR:

Almanca Tıbbi Makaleler

Almanca Tıbbi Kullanım kılavuzları

Almanca Tıbbi Sigorta belgeleri

Almanca Tıbbi Hastane belgeleri

Almanca Tıbbi Patent başvuruları

Almanca Tıbbi Laboratuar testleri

Almanca Tıbbi Web siteleri

Almanca Tıbbi Broşürler

Almanca Tıbbi Kataloglar

Almanca Tıbbi Pazarlama materyalleri

Almanca Tıbbi Tıbbi Yazılımlar

Almanca Tüm Tıbbi Tercümelerde kendi alanında uzman çevirmenlerimizle hizmetinizdeyiz. Bizimle iletişim kurmak için 0312 394 30 83 numaralı telefondan irtibat kurabilirsiniz.