Arapça Tıbbi Çeviri

   Arapça Tıbbi tercüme sağlık sektöründeki çevirileri kapsar. Arapça Tıbbi dökümanların tamamı ve ecza sektöründeki prospektüsler kısaca tıp alanında yer alan tüm dökümanların tercümesi bu kapsamda ele alınır. 

    Arapça Tıbbi çeviri bütünüyle farklı bir iştir. Bunun nedeni ise tıp alanına özgü bir bilgi birikimini           ve kavrayışı gerektiriyor olmasıdır. Arapça Tıbbi çeviride tıp dünyasına özgü olan birçok teknik, terminolojik terimler kullanılmaktadır. Arapça Tıp alanı kendine ait bir terminoloji ile sözcükler ve sözcük öbekleri grubuna sahiptir. Bir çevirmenin etkili bir tıbbi tercüme yapabilmesi için bunların farkında olması gerekir. Türkçe dilinden Arapça diline ve Arapça dilinden Türkçe diline çeviri yapan tercümanlarımız  her türlü Arapça tıbbi çevirinin kolaylıkla üstesinden gelebilmektedirler.

Arapça Tıbbi Çeviri İç hastalıkları, göz hastalıkları, kardiyoloji, cerrahi, dermatoloji, beslenme, embriyoloji, endoskopi, fizik tedavi, jinekoloji, klinik nöroloji, onkoloji, radyoloji, plastik cerrahi, psikiyatri, üroloji, genetik, patoloji, kalp ve damar cerrahisi, biyofizik, biyokimya, fizyoloji ve mikrobiyoloji tıbbi çeviri yaptığımız alanlardan sadece birkaçıdır.

Arapça Tıbbi yayınlardaki tercümelerde bilgi ve deneyimlerimizden yararlanmak ve tercüme hizmeti almak için ve Arapça Tıbbi tercüme hizmeti almak için 0312 394 30 83 numaralı telefondan bizimle irtibata geçiniz

Arapça Tıp dünyasını tüm yönleriyle çevreleyen geniş bir dizi alanda Arapça dilinden Türkçe diline  ve Türkçe dilinden Arapça diline tıbbi tercüme hizmeti sunmaktayız. Tıbbi çeviri kapsamında yer alan en belirgin hizmet alanlarımızdan bazıları şunlardır:

ARAPÇA TIBBİ VE FARMASÖTİK DOKÜMANLAR:

Arapça Tıbbi Makaleler

Arapça Tıbbi Kullanım kılavuzları

Arapça Tıbbi Sigorta belgeleri

Arapça Tıbbi Hastane belgeleri

Arapça Tıbbi Patent başvuruları

Arapça Tıbbi Laboratuar testleri

Arapça Tıbbi Web siteleri

Arapça Tıbbi Broşürler

Arapça Tıbbi Kataloglar

Arapça Tıbbi Pazarlama materyalleri

Arapça Tıbbi Tıbbi Yazılımlar

Arapça Tüm Tıbbi Tercümelerde kendi alanında uzman çevirmenlerimizle hizmetinizdeyiz. Bizimle iletişim kurmak için 0312 394 30 83 numaralı telefondan irtibat kurabilirsiniz.