Çince Teknik Tercüme

Çince Teknik tercüme yapan çeviri büromuz Çince dilinden Türkçe diline Teknik Çeviriler ve Türkçe dilinden Çince diline Teknik Tercümeler için Çince teknik tercüme projelerinizi her biri ayrı endüstriyel ve terminolojik, teknik alanda uzmanlaşmış seçkin Çince teknik tercümanlardan oluşan deneyimli bir ekiple gerçekleştirmektedir. Çince teknik alanda tercümeleri gerçekleştiren çevirmenlerimiz iyi bir dil bilgisinin yanı sıra, uzmanlaştıkları mühendislik ve fen bilim dallarında Çince teknik eğitime ve deneyime sahiptirler.

Çince Teknik Çevirilerde her bir bilim ve uzmanlık dalının kendine özel Çince teknik, terminolojisi ve uzmanlık dili vardır. Çince teknik belge ve raporların tercümesinde bu uzmanlık diline hâkim, Çince teknik konuda deneyim sahibi Çince teknik tercümanlar tarafından tercümenin yapılması gerekmektedir.

Mühendislik içeren Çince teknik terimler, bilimsel veya teknoloji alanlarında yazılmış metinlerin,  Çince teknik konunun uzmanı Çince çevirmenler tarafından “ Çince teknik çeviri kuralına” göre kusursuz olarak çevirinin yapılmasıdır.

Çince teknik tercüme konusunda özellikle uzmanlaştığınız teknik içerikli belgeler;

Çince Teknik İhale Şartnameleri, Çince diline çevirisi yapılacak çalıştırma talimatları, Çince Elektronik veri tabanı dosyaları, Havacılık Elektroniği, Gemi mühendisliği, ISO 9000/QS 9000 kitapçıklarının Çince teknik tercümesi, Çince teknik kullanım kılavuzları çevirileri, Çince Teknik Mühendislik Dokümanları Tercümeleri, inşaat ve tekstil makineler dâhil olmak üzere tüm endüstriyel ürün, makine ve aygıtlara ait Çince teknik çevirilerinizi profesyonel Çince teknik çeviri yapan tercümanlarımızla üstleniyoruz.

Çince teknik tercümelerinizi yaptırmak, fiyat almak için 0312 394 30 83 numaralı telefonumuzdan veya iletişim bölümündeki mail adresimizden Çince teknik çeviri yapan tercümanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Türkçe, Çince – Çince, Türkçe Teknik çevirileriniz için İvogsan Tercüme Büromuz hizmetinizdedir.