Farsça Edebi Tercüme

Farsça Edebiyat ve sanat  alanlarında yapılan tercümelere sanatsal veya edebi Farsça tercüme denir. Sıklıkla Edebi Farsça kitap, Edebi Farsça dergi, Edebi Farsça şiir, Edebi Farsça tiyatro metni, Edebi Farsça reklam metinleri, Edebi Farsça reklam amaçlı kataloglar, Edebi Farsça broşürler  ve  benzeri belgeleri kapsamaktadır. Edebi veya sanatsal Farsça çeviri çok hassas bir tercüme türüdür. Edebi Farsça Çeviri yapan tercümanın hedef dile ve kültüre hakimiyeti ve bilgisi kadar kaynak dile de aynı şekilde hakim olmalıdır. Bu tür Farsça Edebi çevirilerde genelde kaynak dilde kullanılan üslubun hedef dile aktarılması gerekir.

Farsça Edebi tercüme, hikâye, roman, ansiklopedi, masal, şiir, makale gibi farklı şekillerde yorumlanabilen, üzerinde çok çalışılması gereken ve en zor tercüme şeklidir. Edebi bir çevrilecek dili ve çevrilecek olan hedef dili ana dili derecisinde bilmesi gerekmektedir.

Yapmış olduğumuz Farsça Edebi tercüme konuları;

Farsça Edebi Öykü Tercümeleri Çevirisi, Farsça Edebi Hikaye Çeviri Tercümesi, Farsça Edebi Makale Çeviriler ve Tercümeler, Farsça Edebi Roman Tercümesi, Farsça Edebi Kitap Çevirisi,  Farsça Edebi Deneme Metni Tercümeleri, Farsça Edebi Şiir Çevirileri, Farsça Edebi Tiyatro Senaryosu Tercüme, Farsça Edebi Film Senaryosu Tercümeleri, Farsça Edebi Kitap Çeviri Tercümesi, Farsça Edebi Deneme Metni Tercümesi.

Farsça Edebi tüm çevirileriniz için bize Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. e-mail adresimize gönderebilirsiniz.

Farsça Tercüman ekibimizle görüşmek için 0312 394 30 83 ‘den ulaşabilirsiniz.