Farsça Sözlü Tercüme - Farsça Sözlü Çeviri

Farsça Sözlü Tercüme - Farsça Sözlü Çeviri

Farsça’dan Türkçe’ye Sözlü Tercüme, Türkçe’ den Farsça’ ya Sözlü Çeviri

Sözlü tercüme: Tercüme işleminin sözlü olarak yapılan şekline denir. Sözlü tercüme, iki farklı lisan konuşan kişilerin arasındaki iletişimi anında, her hangi bir gecikme olmaksızın sağlar. Çeviriyi yapacak olan tercümanların sözlü çeviri yapabilmeleri için hem kaynak hem de hedef dile hâkim olmalarının yanında tercüme edilecek konu hakkında da bilgi sahibi olmaları ve yapılacak olan tercüme özel alan tercümesi ise daha önceden konu hakkında araştırma yapmaları gerekmektedir. Farsça - Türkçe sözlü tercüme alanında sadece ülkemizde değil dünyanın birçok ülkesinde bilinen bir markadır. İvogsan Tercüme Büromuz bünyesinde çalışan Farsça sözlü çevirmenler, alanlarında en iyi tercümanlar olmakla beraber her birinin iş,çeviri deneyimi  ortalama deneyim sürelerinin çok üstündedir.

İş toplantılarınız da, iş gezilerinizde, görüşmelerinizde eşlik edecek teknik, hukuki, ticari, edebi, tıbbi, olmak üzere her konuda konusunda uzman gizlilik sözleşmeli Farsça sözlü tercümanlık hizmetleri.

Mahkeme, Noter, Tapu ve bu tür tüm resmi kurumlarda her konuda konusunda uzman yeminli

Farsça – Türkçe tercümanlarımızla verdiğimiz hizmettir.

Farsça Sözlü Tercüme hizmeti verdiğimiz alanlar; Hesap Açtırma, Para Yatırma gibi bankacılık işlemleri esnasında Farsça sözlü tercüme; Evlendirme Dairelerinde gelin, damat ve davetliler için Farsça sözlü tercüme yada yeminli Farsça sözlü tercüme; Fabrika ziyaret ve toplantıları için sözlü Farsça tercüme; Fuar organizasyonları için sözlü Farsça tercüme; İş toplantılarında Farsça sözlü tercüme; Mahkemelerde farsça yeminli sözlü tercüme; Lansman toplantıları için farsça sözlü tercüme; Noterlerde yeminli Farsça sözlü tercüme; Tapu Müdürlüklerinde Farsça sözlü tercüme; Futbolcular için Farsça sözlü tercüme; Tur rehberliği çalışmaları için Farsça sözlü tercüme; Kongre, Toplantı ve Konferanslar için Farsça sözlü tercüme