Farsça Teknik Çeviri

Farsça Teknik çeviri yapan çeviri büromuz Farsça dilinden Türkçe diline Teknik Çeviriler ve Türkçe dilinden Farsça diline Teknik Çeviriler için Farsça teknik çeviri projelerinizi her biri ayrı endüstriyel ve terminolojik, teknik alanda uzmanlaşmış seçkin Farsça teknik tercümanlardan oluşan deneyimli bir ekiple gerçekleştirmektedir. Farsça teknik alanda çevirileri gerçekleştiren çevirmenlerimiz iyi bir dil bilgisinin yanı sıra, uzmanlaştıkları mühendislik ve fen bilim dallarında Farsça teknik eğitime ve deneyime sahiptirler.

Farsça Teknik Çevirilerde her bir bilim ve uzmanlık dalının kendine özel Farsça teknik, terminolojisi ve uzmanlık dili vardır. Farsça teknik belge ve raporların çevirisinde bu uzmanlık diline hâkim, Farsça teknik konuda deneyim sahibi Farsça teknik tercümanlar tarafından çevirinin yapılması gerekmektedir.

Mühendislik içeren Farsça teknik terimler, bilimsel veya teknoloji alanlarında yazılmış metinlerin,  Farsça teknik konunun uzmanı Farsça çevirmenler tarafından “ Farsça teknik çeviri kuralına” göre kusursuz olarak çevirinin yapılmasıdır.

Farsça teknik çeviri konusunda özellikle uzmanlaştığınız teknik içerikli belgeler;

Farsça Teknik İhale Şartnameleri, Farsça diline çevirisi yapılacak çalıştırma talimatları, Farsça Elektronik veri tabanı dosyaları, Havacılık Elektroniği, Gemi mühendisliği, ISO 9000/QS 9000 kitapçıklarının Farsça teknik çevirisi, Farsça teknik kullanım kılavuzları çevirileri, Farsça Teknik Mühendislik Dokümanları Çevirileri, inşaat ve tekstil makineler dâhil olmak üzere tüm endüstriyel ürün, makine ve aygıtlara ait Farsça teknik çevirilerinizi profesyonel Farsça teknik çeviri yapan tercümanlarımızla üstleniyoruz.

Farsça teknik çevirilerinizi yaptırmak, fiyat almak için 0312 394 30 83 numaralı telefonumuzdan veya iletişim bölümündeki mail adresimizden Farsça teknik çeviri yapan tercümanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Türkçe, Farsça – Farsça, Türkçe Teknik çevirileriniz için İvogsan Çeviri Büromuz hizmetinizdedir.