Farsça Tıbbi Tercüme

   Farsça Tıbbi tercüme sağlık sektöründeki çevirileri kapsar. Farsça Tıbbi dökümanların tamamı ve ecza sektöründeki prospektüsler kısaca tıp alanında yer alan tüm dökümanların tercümesi bu kapsamda ele alınır. 

    Farsça Tıbbi çeviri bütünüyle farklı bir iştir. Bunun nedeni ise tıp alanına özgü bir bilgi birikimini           ve kavrayışı gerektiriyor olmasıdır. Farsça Tıbbi çeviride tıp dünyasına özgü olan birçok teknik, terminolojik terimler kullanılmaktadır. Farsça Tıp alanı kendine ait bir terminoloji ile sözcükler ve sözcük öbekleri grubuna sahiptir. Bir çevirmenin etkili bir tıbbi tercüme yapabilmesi için bunların farkında olması gerekir. Türkçe dilinden Farsça diline ve Farsça dilinden Türkçe diline çeviri yapan tercümanlarımız  her türlü Farsça tıbbi çevirinin kolaylıkla üstesinden gelebilmektedirler.

Farsça Tıbbi Çeviri İç hastalıkları, göz hastalıkları, kardiyoloji, cerrahi, dermatoloji, beslenme, embriyoloji, endoskopi, fizik tedavi, jinekoloji, klinik nöroloji, onkoloji, radyoloji, plastik cerrahi, psikiyatri, üroloji, genetik, patoloji, kalp ve damar cerrahisi, biyofizik, biyokimya, fizyoloji ve mikrobiyoloji tıbbi çeviri yaptığımız alanlardan sadece birkaçıdır.

Farsça Tıbbi yayınlardaki tercümelerde bilgi ve deneyimlerimizden yararlanmak ve tercüme hizmeti almak için ve Farsça Tıbbi tercüme hizmeti almak için 0312 394 30 83 numaralı telefondan bizimle irtibata geçiniz

Farsça Tıp dünyasını tüm yönleriyle çevreleyen geniş bir dizi alanda Farsça dilinden Türkçe diline  ve Türkçe dilinden Farsça diline tıbbi tercüme hizmeti sunmaktayız. Tıbbi çeviri kapsamında yer alan en belirgin hizmet alanlarımızdan bazıları şunlardır:

FARSÇA TIBBİ VE FARMASÖTİK DOKÜMANLAR:

Farsça Tıbbi Makaleler

Farsça Tıbbi Kullanım kılavuzları

Farsça Tıbbi Sigorta belgeleri

Farsça Tıbbi Hastane belgeleri

Farsça Tıbbi Patent başvuruları

Farsça Tıbbi Laboratuar testleri

Farsça Tıbbi Web siteleri

Farsça Tıbbi Broşürler

Farsça Tıbbi Kataloglar

Farsça Tıbbi Pazarlama materyalleri

Farsça Tıbbi Tıbbi Yazılımlar

Farsça Tüm Tıbbi Tercümelerde kendi alanında uzman çevirmenlerimizle hizmetinizdeyiz. Bizimle iletişim kurmak için 0312 394 30 83 numaralı telefondan irtibat kurabilirsiniz.