Fransızca Tıbbi Tercüme

   Fransızca Tıbbi tercüme sağlık sektöründeki çevirileri kapsar. Fransızca Tıbbi dökümanların tamamı ve ecza sektöründeki prospektüsler kısaca tıp alanında yer alan tüm dökümanların tercümesi bu kapsamda ele alınır. 

    Fransızca Tıbbi çeviri bütünüyle farklı bir iştir. Bunun nedeni ise tıp alanına özgü bir bilgi birikimini           ve kavrayışı gerektiriyor olmasıdır. Fransızca Tıbbi çeviride tıp dünyasına özgü olan birçok teknik, terminolojik terimler kullanılmaktadır. Fransızca Tıp alanı kendine ait bir terminoloji ile sözcükler ve sözcük öbekleri grubuna sahiptir. Bir çevirmenin etkili bir tıbbi tercüme yapabilmesi için bunların farkında olması gerekir. Türkçe dilinden Fransızca diline ve Fransızca dilinden Türkçe diline çeviri yapan tercümanlarımız  her türlü Fransızca tıbbi çevirinin kolaylıkla üstesinden gelebilmektedirler.

Fransızca Tıbbi Çeviri İç hastalıkları, göz hastalıkları, kardiyoloji, cerrahi, dermatoloji, beslenme, embriyoloji, endoskopi, fizik tedavi, jinekoloji, klinik nöroloji, onkoloji, radyoloji, plastik cerrahi, psikiyatri, üroloji, genetik, patoloji, kalp ve damar cerrahisi, biyofizik, biyokimya, fizyoloji ve mikrobiyoloji tıbbi çeviri yaptığımız alanlardan sadece birkaçıdır.

Fransızca Tıbbi yayınlardaki tercümelerde bilgi ve deneyimlerimizden yararlanmak ve tercüme hizmeti almak için ve Fransızca Tıbbi tercüme hizmeti almak için 0312 394 30 83 numaralı telefondan bizimle irtibata geçiniz

Fransızca Tıp dünyasını tüm yönleriyle çevreleyen geniş bir dizi alanda Fransızca dilinden Türkçe diline  ve Türkçe dilinden Fransızca diline tıbbi tercüme hizmeti sunmaktayız. Tıbbi çeviri kapsamında yer alan en belirgin hizmet alanlarımızdan bazıları şunlardır:

FRANSIZCA TIBBİ VE FARMASÖTİK DOKÜMANLAR:

Fransızca Tıbbi Makaleler

Fransızca Tıbbi Kullanım kılavuzları

Fransızca Tıbbi Sigorta belgeleri

Fransızca Tıbbi Hastane belgeleri

Fransızca Tıbbi Patent başvuruları

Fransızca Tıbbi Laboratuar testleri

Fransızca Tıbbi Web siteleri

Fransızca Tıbbi Broşürler

Fransızca Tıbbi Kataloglar

Fransızca Tıbbi Pazarlama materyalleri

Fransızca Tıbbi Tıbbi Yazılımlar

Fransızca Tüm Tıbbi Tercümelerde kendi alanında uzman çevirmenlerimizle hizmetinizdeyiz. Bizimle iletişim kurmak için 0312 394 30 83 numaralı telefondan irtibat kurabilirsiniz.