Galce

galce tercüme

GALCE Çeviri (Yazılı Tercüme) Hizmetleri
Tüm Dillerde Tercüme in sunduğu GALCE çeviri hizmetleri çeşitli ihtiyaçlara ve farklı bütçelere hitap edebilecek şekilde çeşitlilik göstermektedir. Aralarındaki temel farklar aşağıda kısaca özetlenmiştir.

GALCE Günlük Çeviri (Tasdiksiz Çeviri)
GALCE – Türkçe – GALCE matbu belge ve (bilgisayar kelime işlem dosyaları dahil) doküman çevirisi: hızlı, ekonomik ve hatasız. Dizgi, lokalizasyon, teknik uzmanlık vs. gerektirmeyen metinler için ideal çeviri çözümüdür.

GALCE Yeminli Tercüme (Noter Tasdikli Çeviri)
GALCE – Türkçe veya Türkçe – GALCE noter tasdikli yeminli tercüme hizmetimiz: hızlı, ekonomik ve resmi. Devlet dairelerine sunulacak belgeler, ihale evrakı, ithalat ihracat belgeleri, vize başvuruları, ve benzeri resmi evrak içindir.

GALCE Uzmanlık Çevirisi (Teknik, Hukuki, Tıbbi Tercüme)
Medikal Çeviri, Mühendislik Çevirisi, Hukuki Çeviri ve benzerleri gibi teknik içerikli belge ve raporların branş eğitimi almış profesyonellerce GALCEya çevrilmesidir. Tüm Dillerde Tercüme çok geniş bir mütercim tercüman portföyüne sahip olduğundan hemen her branştan uzmanlık çevirisi hizmeti verebilmektedir.

GALCE Anadile Çeviri (Anadile Tercüme)
Yurtdışında yayınlanacak bir reklam kampanyanızın, gazete haberinin, firma tanıtımının veya makale ya daraporunuzun bir Arap mütercim tarafından doğrudan GALCEya çevrilmesi işlemidir. Mütercim çeviriyi kendi anadiline yaptığından Anadile Çeviri her Tüm Dillerde Tercüme hizmetinin sahip olduğu dilbilgisi açısından hatasızlık ve içerik yönünden eksiksizlik özelliklerine ek olarak, daha akıcı bir anlatım ve alt metin gibi daha ince detaylar üzerinde kontrol imkanı sunmaktadır.

GALCE Çapraz Çeviri
GALCE bir metnin Türkçe üzerinden başka bir dile çevrilmesi hizmetidir (örneğin GALCE – Türkçe ardından da Türkçe – İngilizce gibi). Bu genellikle Türkiye’de noter tasdiki yaptırılacak dokümanlar için yasal bir zorunluluk gereği tercih edilebilmektedir. Bu tür metinler iki kere çevrildiklerinden diğer çeviri seçeneklerine kıyasla bir takım anlam kaymaları ve eksiklere gebedir. Tüm Dillerde Tercüme sıkı kalite kontrolleri ile bu tür anlam kaymaları ve eksikleri en aza indirgemektedir.

GALCE Tercüme (Sözlü)
Tüm Dillerde Tercüme GALCE – Türkçe ardıl çeviri (sözlü çeviri) hizmetleri de sunmaktadır. Ayrıca, GALCE ile diğer diller arasında tercüme hizmeti de sunabiliyoruz. Tüm Dillerde Tercüme tercümanları profesyonel görünümleri, dil uzmanlıkları ve sektör bilgileri ile kuruluşunuzu kısa bir süreyle de olsa, en iyi şekilde temsil edecektir.

GALCE Masaüstü Yayıncılık
Tüm Dillerde Tercüme font sorunlarının, dizgi hatalarının, sağa / sola yaslanmayan, büyüklüğü ayarlanamayan, söz dinlemeyen metinlerin iş hayatınıza kattığı strese son diyor. GALCE Masaüstü Yayıncılık hizmetlerimiz kapsamında dizgi bir GALCE dil uzmanımız tarafından yapılıyor, son çıktı GALCE dil uzmanımız tarafından kontrol edilerek hatasız şekilde size ulaştırılıyor (evet, dilediğiniz formatta: InDesign, Quark Xpress, Freehand, Acrobat da dahil, hemen her formatta).

Galce Tercüman - Galce Simultane Çeviri Alanında Verdiğimiz Çeviri Hizmetleri - Galce Çeviri, Tercüme büromuzun GalceTürkçe, Türkçe – Galce tercüme hizmeti, vermiş olduğu resmi evrak tercümelerinden bazıları aşağıdaki gibidir - Galce Kitap, Katalog, Broşür Tercümesi - Galce tercüme kalitemiz - Galce Tercüme yapılacak belgelerinizi bize nasıl ulaştırabilirsiniz? - Galce Tercümelerinizin Önemi - Galce Yeminli Tercüman ve Noter Tasdikli Çeviriler - Galce Patent tercümesi-Galce Patent çevirisi - Galce Altyazı Çevirisi ve Galce Tercümesi - Galce – Türkçe Tercümelerde güvenin adresi - Galce İngilizce, İngilizce Galce Çapraz Tercüme