Hintçe

HİNTÇE Çeviri (Yazılı Tercüme) Hizmetleri
Tüm Dillerde Tercüme in sunduğu HİNTÇE çeviri hizmetleri çeşitli ihtiyaçlara ve farklı bütçelere hitap edebilecek şekilde çeşitlilik göstermektedir. Aralarındaki temel farklar aşağıda kısaca özetlenmiştir.

HİNTÇE Günlük Çeviri (Tasdiksiz Çeviri)
HİNTÇE – Türkçe – HİNTÇE matbu belge ve (bilgisayar kelime işlem dosyaları dahil) doküman çevirisi: hızlı, ekonomik ve hatasız. Dizgi, lokalizasyon, teknik uzmanlık vs. gerektirmeyen metinler için ideal çeviri çözümüdür.

HİNTÇE Yeminli Tercüme (Noter Tasdikli Çeviri)
HİNTÇE – Türkçe veya Türkçe – HİNTÇE noter tasdikli yeminli tercüme hizmetimiz: hızlı, ekonomik ve resmi. Devlet dairelerine sunulacak belgeler, ihale evrakı, ithalat ihracat belgeleri, vize başvuruları, ve benzeri resmi evrak içindir.

HİNTÇE Uzmanlık Çevirisi (Teknik, Hukuki, Tıbbi Tercüme)
Medikal Çeviri, Mühendislik Çevirisi, Hukuki Çeviri ve benzerleri gibi teknik içerikli belge ve raporların branş eğitimi almış profesyonellerce HİNTÇEya çevrilmesidir.  Tüm Dillerde Tercüme çok geniş bir mütercim tercüman portföyüne sahip olduğundan hemen her branştan uzmanlık çevirisi hizmeti verebilmektedir.

HİNTÇE Anadile Çeviri (Anadile Tercüme)
Yurtdışında yayınlanacak bir reklam kampanyanızın, gazete haberinin, firma tanıtımının veya makale ya daraporunuzun bir Arap mütercim tarafından doğrudan HİNTÇEya çevrilmesi işlemidir. Mütercim çeviriyi kendi anadiline yaptığından Anadile Çeviri her  Tüm Dillerde Tercüme hizmetinin sahip olduğu dilbilgisi açısından hatasızlık ve içerik yönünden eksiksizlik özelliklerine ek olarak, daha akıcı bir anlatım ve alt metin gibi daha ince detaylar üzerinde kontrol imkanı sunmaktadır.

HİNTÇE Çapraz Çeviri
HİNTÇE bir metnin Türkçe üzerinden başka bir dile çevrilmesi hizmetidir (örneğin HİNTÇE – Türkçe ardından da Türkçe – İngilizce gibi). Bu genellikle Türkiye’de noter tasdiki yaptırılacak dokümanlar için yasal bir zorunluluk gereği tercih edilebilmektedir. Bu tür metinler iki kere çevrildiklerinden diğer çeviri seçeneklerine kıyasla bir takım anlam kaymaları ve eksiklere gebedir.  Tüm Dillerde Tercüme sıkı kalite kontrolleri ile bu tür anlam kaymaları ve eksikleri en aza indirgemektedir.

HİNTÇE Tercüme (Sözlü)
Tüm Dillerde Tercüme HİNTÇE – Türkçe ardıl çeviri (sözlü çeviri) hizmetleri de sunmaktadır. Ayrıca, HİNTÇE ile diğer diller arasında tercüme hizmeti de sunabiliyoruz.  Tüm Dillerde  Tercüme tercümanları profesyonel görünümleri, dil uzmanlıkları ve sektör bilgileri ile kuruluşunuzu kısa bir süreyle de olsa, en iyi şekilde temsil edecektir.

HİNTÇE Masaüstü Yayıncılık
Tüm Dillerde Tercüme font sorunlarının, dizgi hatalarının, sağa / sola yaslanmayan, büyüklüğü ayarlanamayan, söz dinlemeyen metinlerin iş hayatınıza kattığı strese son diyor. HİNTÇE Masaüstü Yayıncılık hizmetlerimiz kapsamında dizgi bir HİNTÇE dil uzmanımız tarafından yapılıyor, son çıktı HİNTÇE dil uzmanımız tarafından kontrol edilerek hatasız şekilde size ulaştırılıyor (evet, dilediğiniz formatta: InDesign, Quark Xpress, Freehand, Acrobat da dahil, hemen her formatta).

Hintçe Tercüman - Hintçe Simultane Çeviri Alanında Verdiğimiz Çeviri Hizmetleri - Hintçe Çeviri, Tercüme büromuzun Hintçe – Türkçe, Türkçe – Hintçe tercüme hizmeti, vermiş olduğu resmi evrak tercümelerinden bazıları aşağıdaki gibidir - Hintçe Kitap, Katalog, Broşür Tercümesi - Hintçe tercüme kalitemiz - Hintçe Tercüme yapılacak belgelerinizi bize nasıl ulaştırabilirsiniz? - Hintçe Tercümelerinizin Önemi - Hintçe Yeminli Tercüman ve Noter Tasdikli Çeviriler - Hintçe Patent tercümesi-Hintçe Patent çevirisi - Hintçe Altyazı Çevirisi ve Hintçe Tercümesi - Hintçe – Türkçe Tercümelerde güvenin adresi - Hintçe İngilizce, İngilizce Hintçe Çapraz Tercüme