Medeni hukuk, vergi hukuku, uluslar arası hukuk, sigorta hukuku, şirket hukuku, mülk hukuku, ve deniz ticareti gibi hukuki tercüme hizmetleri Tüm Dünya Dillerinde Tercüme Bürosu, mütercim tercümanlarının uzmanlık alanlarıdır.

Tüm Dünya Dillerinde Çeviri Bürosu, tercümanları İstanbul adliyelerinin bilirkişileridir. Noter huzurunda ya da adliyelerde her türlü hukuki işlem ve mahkemelerdeki her türlü yazılı ve sözlü işlemler uzman hukuki tercümanlar tarafından yapılır. Her nevi sözleşme, şirket kuruluş tüzükleri, dava dokümanları, hukuki pazarlama, patent tercümesi ve proje bazlı tüm hukuki evraklar hukuki çevirmen tarafından çevrilip, hukukçular tarafından edite edilir.

Hukuk alanına özgü termin bilgisini içeren, 15 yılı aşkın sürede ve hukukçularla ortak çalışmalarımız sonucunda geliştirdiğimiz “Hukuk Terimleri Sözlüğü” ile en yoğun projelerde bile maksimum doğruluk hız ve tutarlılık sağlanmıştır. Tüm Dünya Dillerinde Tercümanlık Bürosu, Hukuk Terimleri Sözlüğü içeriği her bir tercümanımızın katkısıyla güncellenerek genişletilmektedir. Böylece farklı zamanlarda ulaştırdığınız farklı tercümeleriniz termin bütünlüğüne kavuşacaktır.

Hukuki Tercüme hizmeti vermiş olduğumuz diller;

Almanca Hukuki Çeviri - Arapça Hukuki Tercüme - Bulgarca Hukuki Çeviri - Çince Hukuki Tercüme - Farsça Hukuki ÇeviriFlemenkçe Hukuki Tercüme - Fransızca Hukuk Çeviri - Gürcüce Hukuki Tercüme - İngilizce Hukuki Çeviri - İspanyolca Hukuki Tercüme - İsveççe Hukuki Çeviriİtalyanca Hukuki Tercüme - Japonca Hukuki Çeviri - Lehçe Hukuki Tercüme - Rusça Hukuki Çeviri - Ukraynaca Hukuki Tercüme - Yunanca Hukuki Çeviri