İngilizce Tercüme

ingilizce tercüme

Dünya tarafından en çok konuşulan ve öğrenilen diller arasında yer almaktadır. İngiliz milletler topluluğunun ana dili olan İngilizce, uluslar arası ana dil olarak kabul görmüştür. Ayrıca birçok ülkede ikinci resmi dil olarak da kabul edilmektedir. Avustralya, İngiltere, İrlanda, Kanada, Yeni Zelanda’nın resmi, ABD’nin ise en çok konuşulan dilidir. İletişim, bilim, ticaret, havacılık, eğlence, radyo ve diplomasi gibi alanlarda kabul edilen ortak dildir. Bu nedenden dolayı İngilizce tercüme işleri en çok talep gören yabancı dil tercüme işidir.
İngilizceye hakim olan ve daha önce tercümanlık yapmış kişilerce İngilizce metinlerin çevrilmesi gerekir. Dile hakim olmayan ve temel düzeyde İngilizce bilen kişilerce sağlan hizmet, doğru bir çevirinin ortaya çıkmasına engel olur. Edebiyat, ticaret, hukuk ve idare alanlarında İngilizce çevrilen yapılması, uzmanlık gerektirmektedir. Akademik çevirilerden, tıbbi çevirilere kadar uzmanlık gerektiren her alanda, en doğru tercüme hizmeti çeviri merkezi tarafından sağlanmaktadır. Birbirinden yetenekli çevirmenler, tercüme ettirtmek istediğiniz İngilizce metnin konusuna göre seçilmektedir. Edebi bir metnin İngiliz edebiyatına vakıf olan kişilerce çevrilmesi daha doğru sonuçları verecektir. Bunu sağlayan sistemle size hizmet sunan çeviri merkezi, hızlı ve kaliteli tercümenin tek adresidir.
1,8 milyardan fazla kişi tarafından konuşulan İngilizce, birçok açıdan gereklilik arz eden bir dildir. Özellikle ihracat yapan firmalar için ticari metinler ve sözleşmeler, çok önemlidir. Bunların Türkçeye doğru tercüme edilmesi, ticari alandaki işlerin aksamaması ve problem çıkarmaması adına gereklidir. Bu nedenle İngilizce tercüme işinin ehil kişilerce gerçekleştirilmesi bir elzem niteliği taşımaktadır.

 

İngilizce Yeminli Tercümanlar

İngilizce çevirmenlerimiz profesyonel , ingilizce yeminli , sertifikalı ve kendine özgü uzmanlık alanları mevcut tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. İngilizce çeviri, İngilizce tercüme projeniz analiz edilerek sadece o alanda uzman ve deneyimli kişiler ile çalışırsınız.

İNGİLİZCE TERCÜME İÇİN İLETİŞİM NUMARAMIZ;

İvogsan Çeviri Bürosu

Tel   : 0312 394 30 83 

Gsm : 0533 422 10 24

İngilizce hizmeti vermiş oldumujz konular ;

İngilizce Acil Tercüme - İngilizce Acil Çeviriİngilizce Akademik Tercüme - İngilizce Akademik Çeviriİngilizce Edebi Tercüme - İngilizce Edebi Çeviriİngilizce Gümrük Belgesi Tercümesi - İngilizce Gümrük Belgesi Çevirisiİngilizce Hukuki Tercüme - İngilizce Hukuki Çeviriİngilizce Kurumsal Tercüme - İngilizce Kurumsal Çeviriİngilizce Metin Tercümesi - İngilizce Metin Çevirisiİngilizce Noter Yeminli Tercüme - İngilizce Noter Yeminli Çeviriİngilizce Simultane Tercüme - İngilizce Simultane Çeviriİngilizce Sosyal Tercüme - İngilizce Sosyal Çeviriİngilizce Sözlü Tercüme - İngilizce Sözlü Çeviriİngilizce Teknik Tercüme - İngilizce Teknik Çeviriİngilizce Tıbbi Tercüme - İngilizce Tıbbi Çeviriİngilizce Ticari Tercüme - İngilizce Ticari Çeviriİngilizce Web Sitesi Tercümesi - İngilizce Web Sitesi Çevirisiİngilizce’ den Türkçe’ye Tercüme – Türkçe’ den İngilizce’ ye ÇeviriTürkçe’ den İngilizce’ ye Tercüme – İngilizce’ denTürkçe’ ye Çeviri 

 

Joomla! Debug Console

Session

Profile Information

Memory Usage

Database Queries