İngilizce

ingilizce tercüme

İNGİLİZCE Çeviri Yazılı Tercüme Hizmetleri
 Tüm Dillerde Tercüme in sunduğu İNGİLİZCE çeviri hizmetleri çeşitli ihtiyaçlara ve farklı bütçelere hitap edebilecek şekilde çeşitlilik göstermektedir. Aralarındaki temel farklar aşağıda kısaca özetlenmiştir.

İNGİLİZCE Günlük Çeviri Tasdiksiz Çeviri
İNGİLİZCE – Türkçe – İNGİLİZCE matbu belge ve (bilgisayar kelime işlem dosyaları dahil) doküman çevirisi: hızlı, ekonomik ve hatasız. Dizgi, lokalizasyon, teknik uzmanlık vs. gerektirmeyen metinler için ideal çeviri çözümüdür.

İNGİLİZCE Yeminli Tercüme Noter Tasdikli Çeviri
İNGİLİZCE – Türkçe veya Türkçe – İNGİLİZCE noter tasdikli yeminli tercüme hizmetimiz: hızlı, ekonomik ve resmi. Devlet dairelerine sunulacak belgeler, ihale evrakı, ithalat ihracat belgeleri, vize başvuruları, ve benzeri resmi evrak içindir.

İNGİLİZCE Uzmanlık Çevirisi Teknik, Hukuki, Tıbbi Tercüme
Medikal Çeviri, Mühendislik Çevirisi, Hukuki Çeviri ve benzerleri gibi teknik içerikli belge ve raporların branş eğitimi almış profesyonellerce İngilizce ya çevrilmesidir. Tüm Dillerde Tercüme çok geniş bir mütercim tercüman portföyüne sahip olduğundan hemen her branştan uzmanlık çevirisi hizmeti verebilmektedir.

İNGİLİZCE Anadile Çeviri Anadile Tercüme
Yurtdışında yayınlanacak bir reklam kampanyanızın, gazete haberinin, firma tanıtımının veya makale ya daraporunuzun bir Arap mütercim tarafından doğrudan İNGİLİZCE ya çevrilmesi işlemidir. Mütercim çeviriyi kendi anadiline yaptığından Anadile Çeviri her Tüm Dillerde Tercüme hizmetinin sahip olduğu dilbilgisi açısından hatasızlık ve içerik yönünden eksiksizlik özelliklerine ek olarak, daha akıcı bir anlatım ve alt metin gibi daha ince detaylar üzerinde kontrol imkanı sunmaktadır.

İNGİLİZCE Çapraz Çeviri
İNGİLİZCE bir metnin Türkçe üzerinden başka bir dile çevrilmesi hizmetidir (örneğin İNGİLİZCE – Türkçe ardından da Türkçe – İngilizce gibi). Bu genellikle Türkiye’de noter tasdiki yaptırılacak dokümanlar için yasal bir zorunluluk gereği tercih edilebilmektedir. Bu tür metinler iki kere çevrildiklerinden diğer çeviri seçeneklerine kıyasla bir takım anlam kaymaları ve eksiklere gebedir. Tüm Dillerde Tercüme sıkı kalite kontrolleri ile bu tür anlam kaymaları ve eksikleri en aza indirgemektedir.

İNGİLİZCE Tercüme Sözlü
 Tüm Dillerde Tercüme İNGİLİZCE – Türkçe ardıl çeviri (sözlü çeviri) hizmetleri de sunmaktadır. Ayrıca, İNGİLİZCE ile diğer diller arasında tercüme hizmeti de sunabiliyoruz. Tüm Dillerde Tercüme tercümanları profesyonel görünümleri, dil uzmanlıkları ve sektör bilgileri ile kuruluşunuzu kısa bir süreyle de olsa, en iyi şekilde temsil edecektir.

İNGİLİZCE Masaüstü Yayıncılık
Tüm Dillerde Tercüme font sorunlarının, dizgi hatalarının, sağa / sola yaslanmayan, büyüklüğü ayarlanamayan, söz dinlemeyen metinlerin iş hayatınıza kattığı strese son diyor. İNGİLİZCE Masaüstü Yayıncılık hizmetlerimiz kapsamında dizgi bir İNGİLİZCE dil uzmanımız tarafından yapılıyor, son çıktı İNGİLİZCE dil uzmanımız tarafından kontrol edilerek hatasız şekilde size ulaştırılıyor (evet, dilediğiniz formatta: InDesign, Quark Xpress, Freehand, Acrobat da dahil, hemen her formatta.

Professional English Document Translation
 
İngilizce Translations offers multiple English translation services.  We can provide transltions from, and into, English to almost any other language.  We have particular expertise in the following areas:
 
Legal translation, Financial translation, Technical translation
Medical translation, Immigration translation
 
We have developed the World's most advanced translation platform - Transl8™ , which enables us to offer unbeatable prices and very fast turnaround times for our English translation services. If you are looking to translate from or out of English then we offer some of the most competitive English translation pricing structures available. 
 
English Translations you can Trust
 
All of our English translation processes and systems are certified to EN15038, the highest global standard for the translation industry. We are members of the Association of Language Companies and TAUS (The European association for language data technology). Our linguists are highly skilled within the translation industry and our systems of in-house testing and validation ensure clients get the highest quality translation.  We can provide certified translations for almost any country including legal certified translations.
 
Fast Turnaround English Translations
 
Need your English translation in a hurry? We can provide rapid turnaround translations, even on very large documents using our Transl8 collaborative translation portal. On average translators can get through 3,000-4,000 words per day, using Transl8 translators can get up to 6,000-7,000 words per day and multiple translators can work on larger documents concurrently making it possible to get even very large documents translated within a couple of days.
 
English Document Translation Services
 
We can provide, amongst many others, legal, technical, marketing, website, medical, certified, financial and personal translation services, in addition to translations for the public sector, certificates. Our professional translation services stretch across a host of varied requirements, so we are exceptionally well-equipped to serve you.Our document translation services are performed by over 6,000 professional, highly experienced translators working for us on a global scale, who are proficient in localising translations and translating into their mother tongue. We are therefore able to offer accurate and professional document translation services to our clients.
 
The English Language
 
English is a West Germanic language spoken originally in England, and is now the most widely used language in the world. It is spoken as a first language by a majority of the inhabitants of several nations, including the United Kingdom, the United States, Canada, Australia, Ireland and New Zealand. It is the third most common native language in the world, after Mandarin Chinese and Spanish. It is widely learned as a second language and is an official language of the European Union, many Commonwealth countries and the United Nations, as well as in many world organisations.
 
English arose in the Anglo-Saxon kingdoms of England and what is now south-east Scotland, but was then under the control of the kingdom of Northumbria. Following the extensive influence of Great Britain and the United Kingdom from the 18th century, via the British Empire, and of the United States since the mid-20th century, it has been widely propagated around the world, becoming the leading language of international discourse and the lingua franca in many regions.
 
English Translation Services
We offer a range of English translations services including:
 
English video translation & transcription
English subtitling 
Translation of English PDF document
Microsoft office document translation
Ediscovery on English documents
Certified English immigration translations

 

İngilizce Tercüman - İngilizce Simultane Çeviri Alanında Verdiğimiz Çeviri Hizmetleri - İngilizce Çeviri, Tercüme büromuzun İngilizce – Türkçe, Türkçe – İngilizce tercüme hizmeti, vermiş olduğu resmi evrak tercümelerinden bazıları aşağıdaki gibidir - İngilizce Kitap, Katalog, Broşür Tercümesi - İngilizce tercüme kalitemiz - İngilizce Tercüme yapılacak belgelerinizi bize nasıl ulaştırabilirsiniz? - İngilizce Tercümelerinizin Önemi - İngilizce Yeminli Tercüman ve Noter Tasdikli Çeviriler - İngilizce Patent tercümesi-İngilizce Patent çevirisi - İngilizce Altyazı Çevirisi ve İngilizce Tercümesi - İngilizce – Türkçe Tercümelerde güvenin adresi - İngilizce İngilizce, İngilizce İngilizce Çapraz Tercüme