İspanyolca Tıbbi Çeviri

   İspanyolca Tıbbi tercüme sağlık sektöründeki çevirileri kapsar. İspanyolca Tıbbi dökümanların tamamı ve ecza sektöründeki prospektüsler kısaca tıp alanında yer alan tüm dökümanların tercümesi bu kapsamda ele alınır. 

    İspanyolca Tıbbi çeviri bütünüyle farklı bir iştir. Bunun nedeni ise tıp alanına özgü bir bilgi birikimini ve kavrayışı gerektiriyor olmasıdır. İspanyolca Tıbbi çeviride tıp dünyasına özgü olan birçok teknik, terminolojik terimler kullanılmaktadır. İspanyolca Tıp alanı kendine ait bir terminoloji ile sözcükler ve sözcük öbekleri grubuna sahiptir. Bir çevirmenin etkili bir tıbbi tercüme yapabilmesi için bunların farkında olması gerekir. Türkçe dilinden İspanyolca diline ve İspanyolca dilinden Türkçe diline çeviri yapan tercümanlarımız  her türlü İspanyolca tıbbi çevirinin kolaylıkla üstesinden gelebilmektedirler.

İspanyolca Tıbbi Çeviri İç hastalıkları, göz hastalıkları, kardiyoloji, cerrahi, dermatoloji, beslenme, embriyoloji, endoskopi, fizik tedavi, jinekoloji, klinik nöroloji, onkoloji, radyoloji, plastik cerrahi, psikiyatri, üroloji, genetik, patoloji, kalp ve damar cerrahisi, biyofizik, biyokimya, fizyoloji ve mikrobiyoloji tıbbi çeviri yaptığımız alanlardan sadece birkaçıdır.

İspanyolca Tıbbi yayınlardaki tercümelerde bilgi ve deneyimlerimizden yararlanmak ve tercüme hizmeti almak için ve İspanyolca Tıbbi tercüme hizmeti almak için 0312 394 30 83 numaralı telefondan bizimle irtibata geçiniz

İspanyolca Tıp dünyasını tüm yönleriyle çevreleyen geniş bir dizi alanda İspanyolca dilinden Türkçe diline  ve Türkçe dilinden İspanyolca diline tıbbi tercüme hizmeti sunmaktayız. Tıbbi çeviri kapsamında yer alan en belirgin hizmet alanlarımızdan bazıları şunlardır:

İSPANYOLCA TIBBİ VE FARMASÖTİK DOKÜMANLAR:

İspanyolca Tıbbi Makaleler

İspanyolca Tıbbi Kullanım kılavuzları

İspanyolca Tıbbi Sigorta belgeleri

İspanyolca Tıbbi Hastane belgeleri

İspanyolca Tıbbi Patent başvuruları

İspanyolca Tıbbi Laboratuar testleri

İspanyolca Tıbbi Web siteleri

İspanyolca Tıbbi Broşürler

İspanyolca Tıbbi Kataloglar

İspanyolca Tıbbi Pazarlama materyalleri

İspanyolca Tıbbi Tıbbi Yazılımlar

İspanyolca Tüm Tıbbi Tercümelerde kendi alanında uzman çevirmenlerimizle hizmetinizdeyiz. Bizimle iletişim kurmak için 0312 394 30 83 numaralı telefondan irtibat kurabilirsiniz.