Japonca Edebi Tercüme

Japonca Edebiyat ve sanat  alanlarında yapılan tercümelere sanatsal veya edebi Japonca tercüme denir. Sıklıkla Edebi Japonca kitap, Edebi Japonca dergi, Edebi Japonca şiir, Edebi Japonca tiyatro metni, Edebi Japonca reklam metinleri, Edebi Japonca reklam amaçlı kataloglar, Edebi Japonca broşürler  ve  benzeri belgeleri kapsamaktadır. Edebi veya sanatsal Japonca çeviri çok hassas bir tercüme türüdür. Edebi Japonca Çeviri yapan tercümanın hedef dile ve kültüre hakimiyeti ve bilgisi kadar kaynak dile de aynı şekilde hakim olmalıdır. Bu tür Japonca Edebi çevirilerde genelde kaynak dilde kullanılan üslubun hedef dile aktarılması gerekir.

Japonca Edebi tercüme, hikâye, roman, ansiklopedi, masal, şiir, makale gibi farklı şekillerde yorumlanabilen, üzerinde çok çalışılması gereken ve en zor tercüme şeklidir. Edebi bir çevrilecek dili ve çevrilecek olan hedef dili ana dili derecisinde bilmesi gerekmektedir.

Yapmış olduğumuz Japonca Edebi tercüme konuları;

Japonca Edebi Öykü Tercümeleri Çevirisi, Japonca Edebi Hikaye Çeviri Tercümesi, Japonca Edebi Makale Çeviriler ve Tercümeler, Japonca Edebi Roman Tercümesi, Japonca Edebi Kitap Çevirisi,  Japonca Edebi Deneme Metni Tercümeleri, Japonca Edebi Şiir Çevirileri, Japonca Edebi Tiyatro Senaryosu Tercüme, Japonca Edebi Film Senaryosu Tercümeleri, Japonca Edebi Kitap Çeviri Tercümesi, Japonca Edebi Deneme Metni Tercümesi.

Japonca Edebi tüm çevirileriniz için bize Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. e-mail adresimize gönderebilirsiniz.

Japonca Tercüman ekibimizle görüşmek için 0312 394 30 83 ‘den ulaşabilirsiniz.