Japonca Sözlü Tercüme - Japonca Sözlü Çeviri

Japonca Sözlü Tercüme - Japonca Sözlü Çeviri

Japonca’dan Türkçe’ye Sözlü Tercüme, Türkçe’ den Japonca’ ya Sözlü Çeviri

Sözlü tercüme: Tercüme işleminin sözlü olarak yapılan şekline denir. Sözlü tercüme, iki farklı lisan konuşan kişilerin arasındaki iletişimi anında, her hangi bir gecikme olmaksızın sağlar. Çeviriyi yapacak olan tercümanların sözlü çeviri yapabilmeleri için hem kaynak hem de hedef dile hâkim olmalarının yanında tercüme edilecek konu hakkında da bilgi sahibi olmaları ve yapılacak olan tercüme özel alan tercümesi ise daha önceden konu hakkında araştırma yapmaları gerekmektedir. Japonca - Türkçe sözlü tercüme alanında sadece ülkemizde değil dünyanın birçok ülkesinde bilinen bir markadır. İvogsan Tercüme Büromuz bünyesinde çalışan Japonca sözlü çevirmenler, alanlarında en iyi tercümanlar olmakla beraber her birinin iş,çeviri deneyimi  ortalama deneyim sürelerinin çok üstündedir.

İş toplantılarınız da, iş gezilerinizde, görüşmelerinizde eşlik edecek teknik, hukuki, ticari, edebi, tıbbi, olmak üzere her konuda konusunda uzman gizlilik sözleşmeli Japonca sözlü tercümanlık hizmetleri.

Mahkeme, Noter, Tapu ve bu tür tüm resmi kurumlarda her konuda konusunda uzman yeminli

Japonca – Türkçe tercümanlarımızla verdiğimiz hizmettir.

Japonca Sözlü Tercüme hizmeti verdiğimiz alanlar; Hesap Açtırma, Para Yatırma gibi bankacılık işlemleri esnasında Japonca sözlü tercüme; Evlendirme Dairelerinde gelin, damat ve davetliler için Japonca sözlü tercüme yada yeminli Japonca sözlü tercüme; Fabrika ziyaret ve toplantıları için sözlü Japonca tercüme; Fuar organizasyonları için sözlü Japonca tercüme; İş toplantılarında Japonca sözlü tercüme; Mahkemelerde Japonca yeminli sözlü tercüme; Lansman toplantıları için Japonca sözlü tercüme; Noterlerde yeminli Japonca sözlü tercüme; Tapu Müdürlüklerinde Japonca sözlü tercüme; Futbolcular için Japonca sözlü tercüme; Tur rehberliği çalışmaları için Japonca sözlü tercüme; Kongre, Toplantı ve Konferanslar için Japonca sözlü tercüme