Japonca Tıbbi Tercüme

   Japonca Tıbbi tercüme sağlık sektöründeki çevirileri kapsar. Japonca Tıbbi dökümanların tamamı ve ecza sektöründeki prospektüsler kısaca tıp alanında yer alan tüm dökümanların tercümesi bu kapsamda ele alınır. 

    Japonca Tıbbi çeviri bütünüyle farklı bir iştir. Bunun nedeni ise tıp alanına özgü bir bilgi birikimini           ve kavrayışı gerektiriyor olmasıdır. Japonca Tıbbi çeviride tıp dünyasına özgü olan birçok teknik, terminolojik terimler kullanılmaktadır. Japonca Tıp alanı kendine ait bir terminoloji ile sözcükler ve sözcük öbekleri grubuna sahiptir. Bir çevirmenin etkili bir tıbbi tercüme yapabilmesi için bunların farkında olması gerekir. Türkçe dilinden Japonca diline ve Japonca dilinden Türkçe diline çeviri yapan tercümanlarımız  her türlü Japonca tıbbi çevirinin kolaylıkla üstesinden gelebilmektedirler.

Japonca Tıbbi Çeviri İç hastalıkları, göz hastalıkları, kardiyoloji, cerrahi, dermatoloji, beslenme, embriyoloji, endoskopi, fizik tedavi, jinekoloji, klinik nöroloji, onkoloji, radyoloji, plastik cerrahi, psikiyatri, üroloji, genetik, patoloji, kalp ve damar cerrahisi, biyofizik, biyokimya, fizyoloji ve mikrobiyoloji tıbbi çeviri yaptığımız alanlardan sadece birkaçıdır.

Japonca Tıbbi yayınlardaki tercümelerde bilgi ve deneyimlerimizden yararlanmak ve tercüme hizmeti almak için ve Japonca Tıbbi tercüme hizmeti almak için 0312 394 30 83 numaralı telefondan bizimle irtibata geçiniz

Japonca Tıp dünyasını tüm yönleriyle çevreleyen geniş bir dizi alanda Japonca dilinden Türkçe diline  ve Türkçe dilinden Japonca diline tıbbi tercüme hizmeti sunmaktayız. Tıbbi çeviri kapsamında yer alan en belirgin hizmet alanlarımızdan bazıları şunlardır:

JAPONCA TIBBİ VE FARMASÖTİK DOKÜMANLAR:

Japonca Tıbbi Makaleler

Japonca Tıbbi Kullanım kılavuzları

Japonca Tıbbi Sigorta belgeleri

Japonca Tıbbi Hastane belgeleri

Japonca Tıbbi Patent başvuruları

Japonca Tıbbi Laboratuar testleri

Japonca Tıbbi Web siteleri

Japonca Tıbbi Broşürler

Japonca Tıbbi Kataloglar

Japonca Tıbbi Pazarlama materyalleri

Japonca Tıbbi Tıbbi Yazılımlar

Japonca Tüm Tıbbi Tercümelerde kendi alanında uzman çevirmenlerimizle hizmetinizdeyiz. Bizimle iletişim kurmak için 0312 394 30 83 numaralı telefondan irtibat kurabilirsiniz.