Kırgızca Tercüme

Türk dil ailesine mensup olan bir dildir. Kırgızistan Cumhuriyetinin resmi dilidir. Dünya genelinde 5 milyon kişi tarafından konuşulmaktadır. Kazakçaya benzemektedir. Ancak alfabesinde çok farklı stiller yer aldığından Kazakçadan ayrılan birçok kelimeye dilde rastlanmaktadır. Uzun süre İslam alfabesini kullanan Kırgızlar, Rusların baskısı nedeniyle Kiril alfabesini kullanmaya başlamıştır. Bugün ülkemizin Türki Cumhuriyetlere yapmış olduğu açılımlar ve bu ülkelerle gerçekleşen ticari, diplomasi anlaşmalar, birçok bakımdan Kırgızca tercüme ihtiyacının doğmasını ve canlanmasını sağlamıştır.
Kırgızca dilinin kendisine has bir yapısı olduğundan, doğru tercümenin söz konusu olması dile hakimiyetle ölçülebilir. Eğer tercüme yapacak kişi genel anlamda dile hakimse, çeviri metninde yanlışların olması söz konusu olacaktır. Kişinin dile hakimiyeti kadar, metni konusu hakkında da bilgi dağarcığının olması gerekir. Hukuki veya ticari kavramların her dilde zor olması ve ana dili konuşan kişi tarafından bile zor anlaşılması, yabancı dilden tercüme yapacak kişinin işini daha da zorlaştırmaktadır. Bu bakımdan hukuki veya ticari gibi metinlerde tercüme yapacak kişinin hukuk bilgisinin olması gerekir. Çeviri merkezi, bu hassas noktaya da nazarı dikkat çekerek, en iyi çevirilerin ortaya çıkması için çalışmaktadır.
Kırgızca tercüme işinizin en doğru şekilde yerine gelmesi, kısa sürede size ulaşması önemsediğiniz en önemli hususlardan ikisidir. Bizde müşteri memnuniyetini önemseyen hizmet anlayışımız sayesinde, en doğru metinlerin ortaya çıkması için yazılımsal altyapımızı hazırladık. Aynı zamanda hızlı bir şekilde tercüme edilmiş metinlerin müşteriye ulaşmasını mümkün kıldık. En uygun fiyatlardan, en ideal tercüme metinlerine ulaşmak için şimdi siparişinizi oluşturmaya başlayın!

 

Kırgızca Yeminli Tercümanlar

Çevirmenlerimiz profesyonel , yeminli , sertifikalı ve kendine özgü uzmanlık alanları mevcut tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Çeviri projeniz analiz edilerek sadece o alanda uzman ve deneyimli kişiler ile çalışırsınız.

İLETİŞİM İÇİN ;

Tüm Dillerde Tercüme 

Tel   : 0312 394 30 83 

Gsm : 0533 422 10 24

 

Kırgızca hizmeti vermiş oldumujz konular ;

Kırgızca Acil Tercüme - Kırgızca Acil ÇeviriKırgızca Akademik Tercüme - Kırgızca Akademik ÇeviriKırgızca Edebi Tercüme - Kırgızca Edebi ÇeviriKırgızca Gümrük Belgesi Tercümesi - Kırgızca Gümrük Belgesi ÇevirisiKırgızca Hukuki Tercüme - Kırgızca Hukuki ÇeviriKırgızca Kurumsal Tercüme - Kırgızca Kurumsal ÇeviriKırgızca Metin Tercümesi - Kırgızca Metin ÇevirisiKırgızca Noter Yeminli Tercüme - Kırgızca Noter Yeminli ÇeviriKırgızca Simultane Tercüme - Kırgızca Simultane ÇeviriKırgızca Sosyal Tercüme - Kırgızca Sosyal ÇeviriKırgızca Sözlü Tercüme - Kırgızca Sözlü ÇeviriKırgızca Teknik Tercüme - Kırgızca Teknik ÇeviriKırgızca Tıbbi Tercüme - Kırgızca Tıbbi ÇeviriKırgızca Ticari Tercüme - Kırgızca Ticari ÇeviriKırgızca Web Sitesi Tercümesi - Kırgızca Web Sitesi ÇevirisiKırgızca’ dan İngilizce’ye Tercüme – İngilizce’ den Kırgızca’ ya ÇeviriTürkçe’ den Kırgızca’ ya Tercüme – Kırgızca’ dan Türkçe’ ye Çeviri

Joomla! Debug Console

Session

Profile Information

Memory Usage

Database Queries