Korece Tercüme

Kore yarım adasında konuşulan dil, aynı zamanda Çin Hal Cumhuriyetinin belli bölgelerinde de konuşulur. Aynı zamanda Kore’den ABD ve Avrupa’ya göç etmiş kişiler tarafından da konuşulmaktadır. Toplam 78 milyonu aşan bir konuşma kitlesine sahiptir. Çin alfabesi kullanılmaktadır. Ancak Çinceye göre daha kolay bir yapısı vardır. Koreliler konuşmayı ve öğrenmeyi kolaylaştırmak için konuşma diline uygun karakter ve yazı stili geliştirmişlerdir. Güney Kore Cumhuriyetinin ve Kuzey Kore’nin resmi dilidir. Güney Kore’nin dünyayla olan ticari ve siyasi faaliyetler, tercüme ihtiyacının doğmasında ki en büyük nedendir.
Korece tercüme çalışmalarının başarılı olması, dile hakimiyetin yanında çevrilecek metinin hangi uzmanlığı gerektirdiğinin bilinmesiyle mümkün olabilir. Ticari alanda kendisini kanıtlamış olan Güney Kore, iş adamlarını çeken bir ülkedir. Bu nedenle daha çok ticari ve hukuki formatta tercüme metinleri çevrilmek üzere sipariş verilmektedir. Doğru bir şekilde ticari metinlerin çevrilmesi adına, dile hakim olan ve hukuk literatürünü bilen kişiler tercih edilmektedir. Böylece metin içerisinde geçen hukuki kavramlar, daha doğru şekilde Türkçeye tercüme edilmekte ve sorun yaşanmaması sağlanmaktadır.
Aynı şekilde ticari ve hukuki metinlerin Türkçeden Kore diline çevrilmesinde de dikkatli olunmaktadır. Dilimizdeki hukuki kavramlara vakıf tercümanlar, Söz konusu kavramın Kore hukuk literatürüne uygun şekilde çevrilmesini sağlamaktadır. Böylece karşı tarafın metni daha iyi anlaması ve ortaklığın veya anlaşmanın hatasız olması sağlanmaktadır. Korece tercüme işlerinizi şimdi uzmanına bırakın ve en doğru çeviriye en kısa zamanda ulaşın!

 

Korece Yeminli Tercümanlar

Çevirmenlerimiz profesyonel , yeminli , sertifikalı ve kendine özgü uzmanlık alanları mevcut tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Çeviri projeniz analiz edilerek sadece o alanda uzman ve deneyimli kişiler ile çalışırsınız.

İLETİŞİM İÇİN ;

Tüm Dillerde Tercüme 

Tel   : 0312 394 30 83 

Gsm : 0533 422 10 24

 

Korece hizmeti vermiş oldumujz konular ;

Korece Acil Tercüme - Korece Acil ÇeviriKorece Akademik Tercüme - Korece Akademik ÇeviriKorece Edebi Tercüme - Korece Edebi ÇeviriKorece Gümrük Belgesi Tercümesi - Korece Gümrük Belgesi ÇevirisiKorece Hukuki Tercüme - Korece Hukuki ÇeviriKorece Kurumsal Tercüme - Korece Kurumsal ÇeviriKorece Metin Tercümesi - Korece Metin ÇevirisiKorece Noter Yeminli Tercüme - Korece Noter Yeminli ÇeviriKorece Simultane Tercüme - Korece Simultane ÇeviriKorece Sosyal Tercüme - Korece Sosyal ÇeviriKorece Sözlü Tercüme - Korece Sözlü ÇeviriKorece Teknik Tercüme - Korece Teknik ÇeviriKorece Tıbbi Tercüme - Korece Tıbbi ÇeviriKorece Ticari Tercüme - Korece Ticari ÇeviriKorece Web Sitesi Tercümesi - Korece Web Sitesi ÇevirisiKorece’ dan İngilizce’ye Tercüme – İngilizce’ den Korece’ ye ÇeviriTürkçe’ den Korece’ ye Tercüme – Korece’ dan Türkçe’ ye Çeviri

Joomla! Debug Console

Session

Profile Information

Memory Usage

Database Queries