Latince Sözlü Tercüme - Latince Sözlü Çeviri

Latince Sözlü Tercüme - Latince Sözlü Çeviri

Latince’dan Türkçe’ye Sözlü Tercüme, Türkçe’ den Latince’ ye Sözlü Çeviri

Sözlü tercüme: Tercüme işleminin sözlü olarak yapılan şekline denir. Sözlü tercüme, iki farklı lisan konuşan kişilerin arasındaki iletişimi anında, her hangi bir gecikme olmaksızın sağlar. Çeviriyi yapacak olan tercümanların sözlü çeviri yapabilmeleri için hem kaynak hem de hedef dile hâkim olmalarının yanında tercüme edilecek konu hakkında da bilgi sahibi olmaları ve yapılacak olan tercüme özel alan tercümesi ise daha önceden konu hakkında araştırma yapmaları gerekmektedir. Latince - Türkçe sözlü tercüme alanında sadece ülkemizde değil dünyanın birçok ülkesinde bilinen bir markadır. İvogsan Tercüme Büromuz bünyesinde çalışan Latince sözlü çevirmenler, alanlarında en iyi tercümanlar olmakla beraber her birinin iş,çeviri deneyimi  ortalama deneyim sürelerinin çok üstündedir.

İş toplantılarınız da, iş gezilerinizde, görüşmelerinizde eşlik edecek teknik, hukuki, ticari, edebi, tıbbi, olmak üzere her konuda konusunda uzman gizlilik sözleşmeli Latince sözlü tercümanlık hizmetleri.

Mahkeme, Noter, Tapu ve bu tür tüm resmi kurumlarda her konuda konusunda uzman yeminli

Latince – Türkçe tercümanlarımızla verdiğimiz hizmettir.

Latince Sözlü Tercüme hizmeti verdiğimiz alanlar; Hesap Açtırma, Para Yatırma gibi bankacılık işlemleri esnasında Latince sözlü tercüme; Evlendirme Dairelerinde gelin, damat ve davetliler için Latince sözlü tercüme yada yeminli Latince sözlü tercüme; Fabrika ziyaret ve toplantıları için sözlü Latince tercüme; Fuar organizasyonları için sözlü Latince tercüme; İş toplantılarında Latince sözlü tercüme; Mahkemelerde Latince yeminli sözlü tercüme; Lansman toplantıları için Latince sözlü tercüme; Noterlerde yeminli Latince sözlü tercüme; Tapu Müdürlüklerinde Latince sözlü tercüme; Futbolcular için Latince sözlü tercüme; Tur rehberliği çalışmaları için Latince sözlü tercüme; Kongre, Toplantı ve Konferanslar için Latince sözlü tercüme