Malayca tercüme kalitemiz

Malayca tercüme kalitemiz

Üstün kalitede Malayca tercüme çeviri hizmeti verebilmemiz için, tercümesi yapılmak üzere şirketimize göndereceğiniz orijinal belgenin, dil bilgisi kurallarına uygun ve anlaşılır cümlelerden oluşması gerekmektedir. Özellikle Malayca dilinde tercümesi yapılmak üzere şirketimize gönderilen orijinal belgelerin bazılarında, belgeyi hazırlayan yetkilinin yeterli derecede Malayca diline hakim olmaması nedeniyle, belgenin içeriği tam anlaşılamamaktadır. Bu durum özellikle Uzakdoğu kökenli firmaların belge, katalog ve sözleşme tercümelerinde daha sık görülmektedir. Bazı hallerde Türkçe ’den Malayca ’ya tercümesi istenen belgenin içeriği çok uzun ve anlaşılmaz cümlelerden oluşabilmekte ve dil bilgisi kurallarına tam uyulmadığı görülmektedir.

Şirketimiz Malayca dilinde tercüme kalitemizi görmeniz için, yarım sayfa (500 karakter) ücretsiz deneme çevirisi yapmaktadır.

Deneme metninin ardından yapılacak olan çeviri için fiyat ve teslim süresi verilmektedir. Tercümelerinizi göndermek için This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. mail adresimizi kullanabilir veya 0312 394 30 83 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

Joomla! Debug Console

Session

Profile Information

Memory Usage

Database Queries