Moğolca Sözlü Tercüme - Moğolca Sözlü Çeviri

Moğolca Sözlü Tercüme - Moğolca Sözlü Çeviri

Moğolca’dan Türkçe’ye Sözlü Tercüme, Türkçe’ den Moğolca’ ya Sözlü Çeviri

Sözlü tercüme: Tercüme işleminin sözlü olarak yapılan şekline denir. Sözlü tercüme, iki farklı lisan konuşan kişilerin arasındaki iletişimi anında, her hangi bir gecikme olmaksızın sağlar. Çeviriyi yapacak olan tercümanların sözlü çeviri yapabilmeleri için hem kaynak hem de hedef dile hâkim olmalarının yanında tercüme edilecek konu hakkında da bilgi sahibi olmaları ve yapılacak olan tercüme özel alan tercümesi ise daha önceden konu hakkında araştırma yapmaları gerekmektedir. Moğolca - Türkçe sözlü tercüme alanında sadece ülkemizde değil dünyanın birçok ülkesinde bilinen bir markadır. İvogsan Tercüme Büromuz bünyesinde çalışan Moğolca sözlü çevirmenler, alanlarında en iyi tercümanlar olmakla beraber her birinin iş,çeviri deneyimi  ortalama deneyim sürelerinin çok üstündedir.

İş toplantılarınız da, iş gezilerinizde, görüşmelerinizde eşlik edecek teknik, hukuki, ticari, edebi, tıbbi, olmak üzere her konuda konusunda uzman gizlilik sözleşmeli Moğolca sözlü tercümanlık hizmetleri.

Mahkeme, Noter, Tapu ve bu tür tüm resmi kurumlarda her konuda konusunda uzman yeminli

Moğolca – Türkçe tercümanlarımızla verdiğimiz hizmettir.

Moğolca Sözlü Tercüme hizmeti verdiğimiz alanlar; Hesap Açtırma, Para Yatırma gibi bankacılık işlemleri esnasında Moğolca sözlü tercüme; Evlendirme Dairelerinde gelin, damat ve davetliler için Moğolca sözlü tercüme yada yeminli Moğolca sözlü tercüme; Fabrika ziyaret ve toplantıları için sözlü Moğolca tercüme; Fuar organizasyonları için sözlü Moğolca tercüme; İş toplantılarında Moğolca sözlü tercüme; Mahkemelerde Moğolca yeminli sözlü tercüme; Lansman toplantıları için Moğolca sözlü tercüme; Noterlerde yeminli Moğolca sözlü tercüme; Tapu Müdürlüklerinde Moğolca sözlü tercüme; Futbolcular için Moğolca sözlü tercüme; Tur rehberliği çalışmaları için Moğolca sözlü tercüme; Kongre, Toplantı ve Konferanslar için Moğolca sözlü tercüme