Moğolca

MOĞOLCA Çeviri (Yazılı Tercüme) Hizmetleri
Tüm Dillerde Tercüme in sunduğu MOĞOLCA çeviri hizmetleri çeşitli ihtiyaçlara ve farklı bütçelere hitap edebilecek şekilde çeşitlilik göstermektedir. Aralarındaki temel farklar aşağıda kısaca özetlenmiştir.

MOĞOLCA Günlük Çeviri (Tasdiksiz Çeviri)
MOĞOLCA – Türkçe – MOĞOLCA matbu belge ve (bilgisayar kelime işlem dosyaları dahil) doküman çevirisi: hızlı, ekonomik ve hatasız. Dizgi, lokalizasyon, teknik uzmanlık vs. gerektirmeyen metinler için ideal çeviri çözümüdür.

MOĞOLCA Yeminli Tercüme (Noter Tasdikli Çeviri)
MOĞOLCA – Türkçe veya Türkçe – MOĞOLCA noter tasdikli yeminli tercüme hizmetimiz: hızlı, ekonomik ve resmi. Devlet dairelerine sunulacak belgeler, ihale evrakı, ithalat ihracat belgeleri, vize başvuruları, ve benzeri resmi evrak içindir.

MOĞOLCA Uzmanlık Çevirisi (Teknik, Hukuki, Tıbbi Tercüme)
Medikal Çeviri, Mühendislik Çevirisi, Hukuki Çeviri ve benzerleri gibi teknik içerikli belge ve raporların branş eğitimi almış profesyonellerce MOĞOLCAya çevrilmesidir. Tüm Dillerde Tercüme çok geniş bir mütercim tercüman portföyüne sahip olduğundan hemen her branştan uzmanlık çevirisi hizmeti verebilmektedir.

MOĞOLCA Anadile Çeviri (Anadile Tercüme)
Yurtdışında yayınlanacak bir reklam kampanyanızın, gazete haberinin, firma tanıtımının veya makale ya daraporunuzun bir Arap mütercim tarafından doğrudan MOĞOLCAya çevrilmesi işlemidir. Mütercim çeviriyi kendi anadiline yaptığından Anadile Çeviri her Tüm Dillerde Tercüme hizmetinin sahip olduğu dilbilgisi açısından hatasızlık ve içerik yönünden eksiksizlik özelliklerine ek olarak, daha akıcı bir anlatım ve alt metin gibi daha ince detaylar üzerinde kontrol imkanı sunmaktadır.

MOĞOLCA Çapraz Çeviri
MOĞOLCA bir metnin Türkçe üzerinden başka bir dile çevrilmesi hizmetidir (örneğin MOĞOLCA – Türkçe ardından da Türkçe – İngilizce gibi). Bu genellikle Türkiye’de noter tasdiki yaptırılacak dokümanlar için yasal bir zorunluluk gereği tercih edilebilmektedir. Bu tür metinler iki kere çevrildiklerinden diğer çeviri seçeneklerine kıyasla bir takım anlam kaymaları ve eksiklere gebedir. Tüm Dillerde Tercüme sıkı kalite kontrolleri ile bu tür anlam kaymaları ve eksikleri en aza indirgemektedir.

MOĞOLCA Tercüme (Sözlü)
Tüm Dillerde Tercüme MOĞOLCA – Türkçe ardıl çeviri (sözlü çeviri) hizmetleri de sunmaktadır. Ayrıca, MOĞOLCA ile diğer diller arasında tercüme hizmeti de sunabiliyoruz. Tüm Dillerde Tercüme tercümanları profesyonel görünümleri, dil uzmanlıkları ve sektör bilgileri ile kuruluşunuzu kısa bir süreyle de olsa, en iyi şekilde temsil edecektir.

MOĞOLCA Masaüstü Yayıncılık
Tüm Dillerde Tercüme font sorunlarının, dizgi hatalarının, sağa / sola yaslanmayan, büyüklüğü ayarlanamayan, söz dinlemeyen metinlerin iş hayatınıza kattığı strese son diyor. MOĞOLCA Masaüstü Yayıncılık hizmetlerimiz kapsamında dizgi bir MOĞOLCA dil uzmanımız tarafından yapılıyor, son çıktı MOĞOLCA dil uzmanımız tarafından kontrol edilerek hatasız şekilde size ulaştırılıyor (evet, dilediğiniz formatta: InDesign, Quark Xpress, Freehand, Acrobat da dahil, hemen her formatta).

Moğolca Tercüman - Moğolca Simultane Çeviri Alanında Verdiğimiz Çeviri Hizmetleri - Moğolca Çeviri, Tercüme büromuzun Moğolca – Türkçe, Türkçe – Moğolca tercüme hizmeti, vermiş olduğu resmi evrak tercümelerinden bazıları aşağıdaki gibidir - Moğolca Kitap, Katalog, Broşür Tercümesi - Moğolca tercüme kalitemiz - Moğolca Tercüme yapılacak belgelerinizi bize nasıl ulaştırabilirsiniz? - Moğolca Tercümelerinizin Önemi - Moğolca Yeminli Tercüman ve Noter Tasdikli Çeviriler - Moğolca Patent tercümesi-Moğolca Patent çevirisi - Moğolca Altyazı Çevirisi ve Moğolca Tercümesi - Moğolca – Türkçe Tercümelerde güvenin adresi - Moğolca İngilizce, İngilizce Moğolca Çapraz Tercüme