Normanca

NORMANCA Çeviri (Yazılı Tercüme) Hizmetleri
Tüm Dillerde Tercüme in sunduğu NORMANCA çeviri hizmetleri çeşitli ihtiyaçlara ve farklı bütçelere hitap edebilecek şekilde çeşitlilik göstermektedir. Aralarındaki temel farklar aşağıda kısaca özetlenmiştir.

NORMANCA Günlük Çeviri (Tasdiksiz Çeviri)
NORMANCA – Türkçe – NORMANCA matbu belge ve (bilgisayar kelime işlem dosyaları dahil) doküman çevirisi: hızlı, ekonomik ve hatasız. Dizgi, lokalizasyon, teknik uzmanlık vs. gerektirmeyen metinler için ideal çeviri çözümüdür.

NORMANCA Yeminli Tercüme (Noter Tasdikli Çeviri)
NORMANCA – Türkçe veya Türkçe – NORMANCA noter tasdikli yeminli tercüme hizmetimiz: hızlı, ekonomik ve resmi. Devlet dairelerine sunulacak belgeler, ihale evrakı, ithalat ihracat belgeleri, vize başvuruları, ve benzeri resmi evrak içindir.

NORMANCA Uzmanlık Çevirisi (Teknik, Hukuki, Tıbbi Tercüme)
Medikal Çeviri, Mühendislik Çevirisi, Hukuki Çeviri ve benzerleri gibi teknik içerikli belge ve raporların branş eğitimi almış profesyonellerce NORMANCAya çevrilmesidir. Tüm Dillerde Tercüme çok geniş bir mütercim tercüman portföyüne sahip olduğundan hemen her branştan uzmanlık çevirisi hizmeti verebilmektedir.

NORMANCA Anadile Çeviri (Anadile Tercüme)
Yurtdışında yayınlanacak bir reklam kampanyanızın, gazete haberinin, firma tanıtımının veya makale ya daraporunuzun bir Arap mütercim tarafından doğrudan NORMANCAya çevrilmesi işlemidir. Mütercim çeviriyi kendi anadiline yaptığından Anadile Çeviri her Tüm Dillerde Tercüme hizmetinin sahip olduğu dilbilgisi açısından hatasızlık ve içerik yönünden eksiksizlik özelliklerine ek olarak, daha akıcı bir anlatım ve alt metin gibi daha ince detaylar üzerinde kontrol imkanı sunmaktadır.

NORMANCA Çapraz Çeviri
NORMANCA bir metnin Türkçe üzerinden başka bir dile çevrilmesi hizmetidir (örneğin NORMANCA – Türkçe ardından da Türkçe – İngilizce gibi). Bu genellikle Türkiye’de noter tasdiki yaptırılacak dokümanlar için yasal bir zorunluluk gereği tercih edilebilmektedir. Bu tür metinler iki kere çevrildiklerinden diğer çeviri seçeneklerine kıyasla bir takım anlam kaymaları ve eksiklere gebedir. Tüm Dillerde Tercüme sıkı kalite kontrolleri ile bu tür anlam kaymaları ve eksikleri en aza indirgemektedir.

NORMANCA Tercüme (Sözlü)
Tüm Dillerde Tercüme NORMANCA – Türkçe ardıl çeviri (sözlü çeviri) hizmetleri de sunmaktadır. Ayrıca, NORMANCA ile diğer diller arasında tercüme hizmeti de sunabiliyoruz. Tüm Dillerde Tercüme tercümanları profesyonel görünümleri, dil uzmanlıkları ve sektör bilgileri ile kuruluşunuzu kısa bir süreyle de olsa, en iyi şekilde temsil edecektir.

NORMANCA Masaüstü Yayıncılık
Tüm Dillerde Tercüme font sorunlarının, dizgi hatalarının, sağa / sola yaslanmayan, büyüklüğü ayarlanamayan, söz dinlemeyen metinlerin iş hayatınıza kattığı strese son diyor. NORMANCA Masaüstü Yayıncılık hizmetlerimiz kapsamında dizgi bir NORMANCA dil uzmanımız tarafından yapılıyor, son çıktı NORMANCA dil uzmanımız tarafından kontrol edilerek hatasız şekilde size ulaştırılıyor (evet, dilediğiniz formatta: InDesign, Quark Xpress, Freehand, Acrobat da dahil, hemen her formatta).

Normanca Tercüman - Normanca Simultane Çeviri Alanında Verdiğimiz Çeviri Hizmetleri - Normanca Çeviri, Tercüme büromuzun Normanca – Türkçe, Türkçe – Normanca tercüme hizmeti, vermiş olduğu resmi evrak tercümelerinden bazıları aşağıdaki gibidir - Normanca Kitap, Katalog, Broşür Tercümesi - Normanca tercüme kalitemiz - Normanca Tercüme yapılacak belgelerinizi bize nasıl ulaştırabilirsiniz? - Normanca Tercümelerinizin Önemi - Normanca Yeminli Tercüman ve Noter Tasdikli Çeviriler - Normanca Patent tercümesi-Normanca Patent çevirisi - Normanca Altyazı Çevirisi ve Normanca Tercümesi - Normanca – Türkçe Tercümelerde güvenin adresi - Normanca İngilizce, İngilizce Normanca Çapraz Tercüme