Norveçce Tercüme

İskandinav ülkelerinden biri olan Norveç Cumhuriyetinin resmi dilidir. Danca diline çok benzemektedir. Hatta Norveççe bilen veya Danca bilen bir kişi, rahat bir şekilde birbirlerini anlayabilir. Bunun sebebi dilin gramer yapılarının aynı olmasıdır. Sadece bazı kelimelerin anlamlarında farklılık vardır. Yazılma ve dil kuralları tamamen aynıdır. Yaklaşık olarak 5 milyon kişi tarafından Norveççe konuşulmaktadır. Ülkemizin İskandinav ülkeleriyle gerçekleştirdiği yeni anlaşmalar, ilişkilerin ilerlemesini sağlamıştır. Bu nedenle Norveççe tercüme işleri, son zamanlarda daha da talep edilir bir hal almıştır.
Özellikle edebi, akademik ve ticari metin tercümeleri talep edilmektedir. Bu tercümeler metinleri uzmanlık alanlarına göre sınıflandırılan tercümanlara teslim edilerek, en doğru metnin ortaya konulması sağlanmaktadır. Çeviri merkezi ilkeleri gereğince, ekstra ücret ödemede sipariş oluşturabilirsiniz. Hızlı ve güvenli bir şekilde tercüme edilen metin size teslim edilir. Yeminli tercümanlardan, uzmanlık alanlarıyla tıp ve hukuk metinlerini yanlışsız olarak çeviren tercümanlara kadar, kaliteli bir hizmet ağı size sunulmaktadır.
Norveççe tercüme hizmetinden yararlanmak için hemen birkaç adımda sipariş oluşturabilirsiniz. Böylece işinizi en iyi uzmana teslim eder, en kısa sürede elinize geçmesini sağlarsınız. Ek ücret talep edilmeden sadece karakter yoğunluğuna göre ödeme yaparsınız. Diğer platformlardan çok farklı olan sistemi ve kalitesiyle müşteri memnuniyetinin gerçekleşmesini sağlayan çeviri merkezi, en iyi online tercüme deneyimi yaşamanızı sağlayacak sitedir. Hemen sipariş verin ve kalitemizin farkını kendiniz tecrübe edin!

 

Norveçce Yeminli Tercümanlar

Çevirmenlerimiz profesyonel , yeminli , sertifikalı ve kendine özgü uzmanlık alanları mevcut tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Çeviri projeniz analiz edilerek sadece o alanda uzman ve deneyimli kişiler ile çalışırsınız.

İLETİŞİM İÇİN ;

Tüm Dillerde Tercüme 

Tel   : 0312 394 30 83 

Gsm : 0533 422 10 24

 

Norveçce hizmeti vermiş oldumujz konular ;

Norveççe Acil Tercüme - Norveççe Acil ÇeviriNorveççe Akademik Tercüme - Norveççe Akademik ÇeviriNorveççe Edebi Tercüme - Norveççe Edebi ÇeviriNorveççe Gümrük Belgesi Tercümesi - Norveççe Gümrük Belgesi ÇevirisiNorveççe Hukuki Tercüme - Norveççe Hukuki ÇeviriNorveççe Kurumsal Tercüme - Norveççe Kurumsal ÇeviriNorveççe Metin Tercümesi - Norveççe Metin ÇevirisNorveççe Noter Yeminli Tercüme - Norveççe Noter Yeminli ÇeviriNorveççe Simultane Tercüme - Norveççe Simultane ÇeviriNorveççe Sosyal Tercüme - Norveççe Sosyal ÇeviriNorveççe Sözlü Tercüme - Norveççe Sözlü ÇeviriNorveççe Teknik Tercüme - Norveççe Teknik ÇeviriNorveççe Tıbbi Tercüme - Norveççe Tıbbi ÇeviriNorveççe Ticari Tercüme - Norveççe Ticari ÇeviriNorveççe Web Sitesi Tercümesi - Norveççe Web Sitesi ÇevirisiNorveççe’ den İngilizce’ye Tercüme – İngilizce’ den Norveççe’ ye ÇeviriTürkçe’ den Norveççe’ ye Tercüme – Norveççe’ den Türkçe’ ye Çeviri

Joomla! Debug Console

Session

Profile Information

Memory Usage

Database Queries