Rumca Yeminli Tercüman ve Noter Tasdikli Çeviriler

Rumca Yeminli Tercüman ve Noter Tasdikli Çeviriler

Rumca Sertifikalar, uluslararası sözleşme metinleri, mahkeme evrakları, anlaşmalar gibi yasal amaçlarla resmi mercilere sunulması gereken Rumca resmi evrakların tercümesi yemin zaptı bulunan, alanında uzman mütercim tercümanlarımızca yapıldıktan sonra anlaşmalı olduğumuz noterde tasdiki yaptırılır ve kargo aracılığıyla adresinize gönderilir.

Nüfus cüzdanı sureti, evlilik cüzdanı, boşanma evrakları, mahkeme kararı, vasiyetnameler, akademik derece belgeleri, diploma, evlat edinme, uyruk değiştirme belgeleri, göçmen kimliği gibi resmi evraklar için yeminli ve noter tasdikli Rumca çeviri hizmeti vermekteyiz.

Noter onay ücreti, Rumca çeviri hizmet bedelinden ayrıdır ve evrakın niteliğine, içeriğine ve sayfa sayısına göre farklılık göstermektedir. Gerçek rakam noter tarafından, tasdik esnasında belirlenmektedir. Rumca Yeminli Tercüme Büromuz, belgelerinizin noter tasdikine ilişkin olarak ancak takribi bir noter ücreti iletebilir. Belgelerinizin yurtdışında resmiyet kazanması için noter tasdikinden ayrı olarak apostil tasdiki gerekmektedir. Apostil ücretsizdir ve noterin bağlı bulunduğu kaymakamlıktan alınabilir.

Noter onaylı, Yeminli tercümeleriniz için Rumca Çeviri Büromuzu 0312 394 30 83 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Joomla! Debug Console

Session

Profile Information

Memory Usage

Database Queries