Tacikçe Sözlü Tercüme - Tacikçe Sözlü Çeviri

 

Tacikçe Sözlü Tercüme - Tacikçe Sözlü Çeviri

Tacikçe’dan Türkçe’ye Sözlü Tercüme, Türkçe’ den Tacikçe’ ye Sözlü Çeviri

Sözlü tercüme: Tercüme işleminin sözlü olarak yapılan şekline denir. Sözlü tercüme, iki farklı lisan konuşan kişilerin arasındaki iletişimi anında, her hangi bir gecikme olmaksızın sağlar. Çeviriyi yapacak olan tercümanların sözlü çeviri yapabilmeleri için hem kaynak hem de hedef dile hâkim olmalarının yanında tercüme edilecek konu hakkında da bilgi sahibi olmaları ve yapılacak olan tercüme özel alan tercümesi ise daha önceden konu hakkında araştırma yapmaları gerekmektedir. Tacikçe - Türkçe sözlü tercüme alanında sadece ülkemizde değil dünyanın birçok ülkesinde bilinen bir markadır. İvogsan Tercüme Büromuz bünyesinde çalışan Tacikçe sözlü çevirmenler, alanlarında en iyi tercümanlar olmakla beraber her birinin iş,çeviri deneyimi  ortalama deneyim sürelerinin çok üstündedir.

İş toplantılarınız da, iş gezilerinizde, görüşmelerinizde eşlik edecek teknik, hukuki, ticari, edebi, tıbbi, olmak üzere her konuda konusunda uzman gizlilik sözleşmeli Tacikçe sözlü tercümanlık hizmetleri.

Mahkeme, Noter, Tapu ve bu tür tüm resmi kurumlarda her konuda konusunda uzman yeminli

Tacikçe – Türkçe tercümanlarımızla verdiğimiz hizmettir.

Tacikçe Sözlü Tercüme hizmeti verdiğimiz alanlar; Hesap Açtırma, Para Yatırma gibi bankacılık işlemleri esnasında Tacikçe sözlü tercüme; Evlendirme Dairelerinde gelin, damat ve davetliler için Tacikçe sözlü tercüme yada yeminli Tacikçe sözlü tercüme; Fabrika ziyaret ve toplantıları için sözlü Tacikçe tercüme; Fuar organizasyonları için sözlü Tacikçe tercüme; İş toplantılarında Tacikçe sözlü tercüme; Mahkemelerde Tacikçe yeminli sözlü tercüme; Lansman toplantıları için Tacikçe sözlü tercüme; Noterlerde yeminli Tacikçe sözlü tercüme; Tapu Müdürlüklerinde Tacikçe sözlü tercüme; Futbolcular için Tacikçe sözlü tercüme; Tur rehberliği çalışmaları için Tacikçe sözlü tercüme; Kongre, Toplantı ve Konferanslar için Tacikçe sözlü tercüme