Tayca

TAYCA Çeviri (Yazılı Tercüme) Hizmetleri
Tüm Dillerde Tercüme in sunduğu TAYCA çeviri hizmetleri çeşitli ihtiyaçlara ve farklı bütçelere hitap edebilecek şekilde çeşitlilik göstermektedir. Aralarındaki temel farklar aşağıda kısaca özetlenmiştir.

TAYCA Günlük Çeviri (Tasdiksiz Çeviri)
TAYCA– Türkçe – TAYCA matbu belge ve (bilgisayar kelime işlem dosyaları dahil) doküman çevirisi: hızlı, ekonomik ve hatasız. Dizgi, lokalizasyon, teknik uzmanlık vs. gerektirmeyen metinler için ideal çeviri çözümüdür.

TAYCA Yeminli Tercüme (Noter Tasdikli Çeviri)
TAYCA– Türkçe veya Türkçe – TAYCA noter tasdikli yeminli tercüme hizmetimiz: hızlı, ekonomik ve resmi. Devlet dairelerine sunulacak belgeler, ihale evrakı, ithalat ihracat belgeleri, vize başvuruları, ve benzeri resmi evrak içindir.

TAYCA Uzmanlık Çevirisi (Teknik, Hukuki, Tıbbi Tercüme)
Medikal Çeviri, Mühendislik Çevirisi, Hukuki Çeviri ve benzerleri gibi teknik içerikli belge ve raporların branş eğitimi almış profesyonellerce TAYCA'ya çevrilmesidir. Tüm Dillerde Tercüme çok geniş bir mütercim tercüman portföyüne sahip olduğundan hemen her branştan uzmanlık çevirisi hizmeti verebilmektedir.

TAYCA Anadile Çeviri (Anadile Tercüme)
Yurtdışında yayınlanacak bir reklam kampanyanızın, gazete haberinin, firma tanıtımının veya makale ya daraporunuzun bir Arap mütercim tarafından doğrudan TAYCA çevrilmesi işlemidir. Mütercim çeviriyi kendi anadiline yaptığından Anadile Çeviri her Tüm Dillerde Tercüme hizmetinin sahip olduğu dilbilgisi açısından hatasızlık ve içerik yönünden eksiksizlik özelliklerine ek olarak, daha akıcı bir anlatım ve alt metin gibi daha ince detaylar üzerinde kontrol imkanı sunmaktadır.

TAYCA Çapraz Çeviri
TAYCA bir metnin Türkçe üzerinden başka bir dile çevrilmesi hizmetidir (örneğin TAYCA– Türkçe ardından da Türkçe – İngilizce gibi). Bu genellikle Türkiye’de noter tasdiki yaptırılacak dokümanlar için yasal bir zorunluluk gereği tercih edilebilmektedir. Bu tür metinler iki kere çevrildiklerinden diğer çeviri seçeneklerine kıyasla bir takım anlam kaymaları ve eksiklere gebedir. Tüm Dillerde Tercüme sıkı kalite kontrolleri ile bu tür anlam kaymaları ve eksikleri en aza indirgemektedir.

TAYCA Tercüme (Sözlü)
Tüm Dillerde Tercüme TAYCA– Türkçe ardıl çeviri (sözlü çeviri) hizmetleri de sunmaktadır. Ayrıca, TAYCA ile diğer diller arasında tercüme hizmeti de sunabiliyoruz.Tüm Dillerde Tercüme tercümanları profesyonel görünümleri, dil uzmanlıkları ve sektör bilgileri ile kuruluşunuzu kısa bir süreyle de olsa, en iyi şekilde temsil edecektir.

TAYCA Masaüstü Yayıncılık
Tüm Dillerde Tercüme font sorunlarının, dizgi hatalarının, sağa / sola yaslanmayan, büyüklüğü ayarlanamayan, söz dinlemeyen metinlerin iş hayatınıza kattığı strese son diyor. TAYCA Masaüstü Yayıncılık hizmetlerimiz kapsamında dizgi bir TAYCA dil uzmanımız tarafından yapılıyor, son çıktı TAYCA dil uzmanımız tarafından kontrol edilerek hatasız şekilde size ulaştırılıyor (evet, dilediğiniz formatta: InDesign, Quark Xpress, Freehand, Acrobat da dahil, hemen her formatta).

Tayca Tercüman - Tayca Simultane Çeviri Alanında Verdiğimiz Çeviri Hizmetleri - Tayca Çeviri, Tercüme büromuzun Tayca – Türkçe, Türkçe – Tayca tercüme hizmeti, vermiş olduğu resmi evrak tercümelerinden bazıları aşağıdaki gibidir - Tayca Kitap, Katalog, Broşür Tercümesi - Tayca tercüme kalitemiz - Tayca Tercüme yapılacak belgelerinizi bize nasıl ulaştırabilirsiniz? - Tayca Tercümelerinizin Önemi - Tayca Yeminli Tercüman ve Noter Tasdikli Çeviriler - Tayca Patent tercümesi-Tayca Patent çevirisi - Tayca Altyazı Çevirisi ve Tayca Tercümesi - Tayca – Türkçe Tercümelerde güvenin adresi - Tayca İngilizce, İngilizce Tayca Çapraz Tercüme .