Tıbbi Tercüme

Büromuz, ülkemizde tıbbi sektörün nispeten gelişmiş olmasına karşın, uygar ülkelerde olması gerektiği gibi yalnızca bu sektör üzerine uzmanlaşmış şekilde tercüme hizmeti sunan bir kurumun bulunmaması karşısında, bu boşluğu doldurmak amacıyla kurulmuştur.

Tercümeleriniz hızla yani bunun piyasadaki esas karşılığı olan aceleyle değil, makul sürelerde, tıbbi bilgi birikimine dayanarak, ve tercümenin bir dil mühendisliği olduğu prensibinden taviz vermeden tıbbi bir ahlak anlayışı çerçevesinde hazırlanmaktadır.

Sizlere kısa sürede ulaşan farklı dildeki bir yazınızı en kısa sürede çevirisini yapıp sizlere ulaştırmaktayız. tıbbi tercüme hizmeti veren firmamızdan tercümanlık hizmetleri almak için çeviri fiyatları sayfamızdan bilgi alınabilir, online tercüme sistemiyle fiyat teklifi talebinde bulunabilirsiniz.

Tıbbi Tercüme hizmeti vermiş olduğumuz diller;

Almanca Tıbbi Tercüme - Arapça Tıbbi Çeviri - Bulgarca Tıbbi Tercüme - Çince Tıbbi Çeviri - Farsça Tıbbi Tercüme - Flemenkçe Tıbbi Çeviri - Fransızca Tıbbi Tercüme - Gürcüce Tıbbi Çeviri - İngilizce Tıbbi Tercüme - İspanyolca Tıbbi Çeviri - İsveççe Tıbbi Tercüme - İtalyanca Tıbbi Çeviri - Japonca Tıbbi Tercüme - Lehçe Tıbbi Çeviri - Rusça Tıbbi Tercüme - Ukraynaca Tıbbi Çeviri - Yunanca Tıbbi Tercüme

 

Joomla! Debug Console

Session

Profile Information

Memory Usage

Database Queries