Urduca

URDUCA Çeviri (Yazılı Tercüme) Hizmetleri
Tüm Dillerde Tercüme in sunduğu URDUCA çeviri hizmetleri çeşitli ihtiyaçlara ve farklı bütçelere hitap edebilecek şekilde çeşitlilik göstermektedir. Aralarındaki temel farklar aşağıda kısaca özetlenmiştir.

URDUCA Günlük Çeviri (Tasdiksiz Çeviri)
URDUCA – Türkçe – URDUCA matbu belge ve (bilgisayar kelime işlem dosyaları dahil) doküman çevirisi: hızlı, ekonomik ve hatasız. Dizgi, lokalizasyon, teknik uzmanlık vs. gerektirmeyen metinler için ideal çeviri çözümüdür.

URDUCA Yeminli Tercüme (Noter Tasdikli Çeviri)
URDUCA – Türkçe veya Türkçe – URDUCA noter tasdikli yeminli tercüme hizmetimiz: hızlı, ekonomik ve resmi. Devlet dairelerine sunulacak belgeler, ihale evrakı, ithalat ihracat belgeleri, vize başvuruları, ve benzeri resmi evrak içindir.

URDUCA Uzmanlık Çevirisi (Teknik, Hukuki, Tıbbi Tercüme)
Medikal Çeviri, Mühendislik Çevirisi, Hukuki Çeviri ve benzerleri gibi teknik içerikli belge ve raporların branş eğitimi almış profesyonellerce URDUCAya çevrilmesidir.Tüm Dillerde Tercüme çok geniş bir mütercim tercüman portföyüne sahip olduğundan hemen her branştan uzmanlık çevirisi hizmeti verebilmektedir.

URDUCA Anadile Çeviri (Anadile Tercüme)
Yurtdışında yayınlanacak bir reklam kampanyanızın, gazete haberinin, firma tanıtımının veya makale ya daraporunuzun bir Arap mütercim tarafından doğrudan URDUCAya çevrilmesi işlemidir. Mütercim çeviriyi kendi anadiline yaptığından Anadile Çeviri her Tüm Dillerde Tercüme hizmetinin sahip olduğu dilbilgisi açısından hatasızlık ve içerik yönünden eksiksizlik özelliklerine ek olarak, daha akıcı bir anlatım ve alt metin gibi daha ince detaylar üzerinde kontrol imkanı sunmaktadır.

URDUCA Çapraz Çeviri
URDUCA bir metnin Türkçe üzerinden başka bir dile çevrilmesi hizmetidir (örneğin URDUCA – Türkçe ardından da Türkçe – İngilizce gibi). Bu genellikle Türkiye’de noter tasdiki yaptırılacak dokümanlar için yasal bir zorunluluk gereği tercih edilebilmektedir. Bu tür metinler iki kere çevrildiklerinden diğer çeviri seçeneklerine kıyasla bir takım anlam kaymaları ve eksiklere gebedir.Tüm Dillerde Tercüme sıkı kalite kontrolleri ile bu tür anlam kaymaları ve eksikleri en aza indirgemektedir.

URDUCA Tercüme (Sözlü)
Tüm Dillerde Tercüme URDUCA – Türkçe ardıl çeviri (sözlü çeviri) hizmetleri de sunmaktadır. Ayrıca, URDUCA ile diğer diller arasında tercüme hizmeti de sunabiliyoruz. Tüm Dillerde Tercüme tercümanları profesyonel görünümleri, dil uzmanlıkları ve sektör bilgileri ile kuruluşunuzu kısa bir süreyle de olsa, en iyi şekilde temsil edecektir.

URDUCA Masaüstü Yayıncılık
Tüm Dillerde Tercüme font sorunlarının, dizgi hatalarının, sağa / sola yaslanmayan, büyüklüğü ayarlanamayan, söz dinlemeyen metinlerin iş hayatınıza kattığı strese son diyor. URDUCA Masaüstü Yayıncılık hizmetlerimiz kapsamında dizgi bir URDUCA dil uzmanımız tarafından yapılıyor, son çıktı URDUCA dil uzmanımız tarafından kontrol edilerek hatasız şekilde size ulaştırılıyor (evet, dilediğiniz formatta: InDesign, Quark Xpress, Freehand, Acrobat da dahil, hemen her formatta).

Urduca Tercüman - Urduca Simultane Çeviri Alanında Verdiğimiz Çeviri Hizmetleri - Urduca Çeviri, Tercüme büromuzun Urduca – Türkçe, Türkçe – Urduca tercüme hizmeti, vermiş olduğu resmi evrak tercümelerinden bazıları aşağıdaki gibidir - Urduca Kitap, Katalog, Broşür Tercümesi - Urduca tercüme kalitemiz - Urduca Tercüme yapılacak belgelerinizi bize nasıl ulaştırabilirsiniz? - Urduca Tercümelerinizin Önemi - Urduca Yeminli Tercüman ve Noter Tasdikli Çeviriler - Urduca Patent tercümesi-Urduca Patent çevirisi - Urduca Altyazı Çevirisi ve Urduca Tercümesi - Urduca – Türkçe Tercümelerde güvenin adresi - Urduca İngilizce, İngilizce Urduca Çapraz Tercüme .