Website Tercüme

İnter Sitesi Tercümesi

Web sitesi tercümesi söz konusu olduğunda hem web sitelerinin yapısı hakkında teknik özellikler, hem de sektörünüz ile ilgili terminoloji göz önünde bulundurulmalıdır ve bu konulardaki hassasiyet kolay anlaşılır bir anlatım ile birlikte gözetilmelidir. Web Sitenizdeki Teknik terimler hassasiyet ile ele alınmalı ve en doğru sözcükler seçilerek çevirileri yapılmalıdır. 

Yapılacak küçük bir terim hatasında firmanızın çizdiği imaj profesyonel olmaktan çıkarak bir anda bir amatöre dönüşebilmektedir. Bu sebeble web sitenizin tercümesini yaptıracağınız firma kendi alanında uzman teknik çeviri yapabilen tercümanlar tarafından çeviri yapılmalıdır.

Gelişen teknoloji ile birlikte standartları yakalamak ve Dünya’ya açılmak için web tasarımı, şirketinizin uluslararası  tanıtımı  için bir kapı olma  özelliğini daima taşıyacak olup, potansiyel tüketicilerin, şirketinizin müşterisi olmaları için profesyonelce hazırlanmış bir web sitesiyle ilk adımı atabilirsiniz.

Birçok tasarım firmaları güvenilir, garantili tercüme firmaları yerine kar miktarını artırmak adına site içeriklerini maliyeti daha düşük tutan tercüme firmalarını tercih etmektedirler. Diğer sektörlerde olduğu gibi tercüme işlemlerinin sağlıklı yapılması firmanıza bir çok yarar sağlayacağı gibi sizlerin doğru anlaşılmasını neden olacaktır. Müşteri potansiyelinize ulaşmanızda güvenirliliğinizi ve saygınlığınızı artıracaktır. Bilgilerinizde yapılabilecek en ufak karakter /gramer hatası Firmanızın saygınlığını ve güvenirliliğinin sarsılmasına neden olacaktır.

Bu sebepten, öncelikle web sitesi içeriğinin alanında uzmanlaşmış, konuya hakim  ve tercümenin yapılacağı dilin etnik , ulusal yapısı ve benzeri bir çok konuda bilgi sahibi tercümanlar tarafından yapılması gerekmektedir.

Web Sitesi Tercümelerinde Türkiye Genelinde Tercüme Hizmeti

Yeminli tercümesini istediğiniz belgenizi tarayıcı ile tarayıp bize e-posta yoluyla göndermeniz yeterlidir. Yeminli çeviriniz en kısa sürede hazırlanarak; elden, kargo, kurye veya posta yoluyla teslim edilecektir.

Unutmayın! Yeminli tercüme kolay bir iş değildir ve sadece bu konuda uzman olan tercüme büroları kaliteli bir hizmet sunabilir.

Web Sitesi Alanında Çeviri verdğimiz hizmetler;
 
E-ticaret Web Sitesi Tercümesi, Finans Web Sitesi Tercümesi, Oyun Yazılımı Tercümesi, Tanıtım Web Sitesi Tercümesi, Teknik Web Sitesi Tercümesi, Tercüme Bürosu Ticari Web Sitesi Tercümesi, Web Sitesi Tercümesi, Yazılım Tercümesi, Web Sitesi Tercüme Yazılımı, Tercüme Web Sitesi Çevirisi, İngilizce Web Sitesi Tercümesi
 

Joomla! Debug Console

Session

Profile Information

Memory Usage

Database Queries