Yunanca Tıbbi Tercüme

   Yunanca Tıbbi tercüme sağlık sektöründeki çevirileri kapsar. Yunanca Tıbbi dökümanların tamamı ve ecza sektöründeki prospektüsler kısaca tıp alanında yer alan tüm dökümanların tercümesi bu kapsamda ele alınır. 

    Yunanca Tıbbi çeviri bütünüyle farklı bir iştir. Bunun nedeni ise tıp alanına özgü bir bilgi birikimini           ve kavrayışı gerektiriyor olmasıdır. Yunanca Tıbbi çeviride tıp dünyasına özgü olan birçok teknik, terminolojik terimler kullanılmaktadır. Yunanca Tıp alanı kendine ait bir terminoloji ile sözcükler ve sözcük öbekleri grubuna sahiptir. Bir çevirmenin etkili bir tıbbi tercüme yapabilmesi için bunların farkında olması gerekir. Türkçe dilinden Yunanca diline ve Yunanca dilinden Türkçe diline çeviri yapan tercümanlarımız  her türlü Yunanca tıbbi çevirinin kolaylıkla üstesinden gelebilmektedirler.

Yunanca Tıbbi Çeviri İç hastalıkları, göz hastalıkları, kardiyoloji, cerrahi, dermatoloji, beslenme, embriyoloji, endoskopi, fizik tedavi, jinekoloji, klinik nöroloji, onkoloji, radyoloji, plastik cerrahi, psikiyatri, üroloji, genetik, patoloji, kalp ve damar cerrahisi, biyofizik, biyokimya, fizyoloji ve mikrobiyoloji tıbbi çeviri yaptığımız alanlardan sadece birkaçıdır.

Yunanca Tıbbi yayınlardaki tercümelerde bilgi ve deneyimlerimizden yararlanmak ve tercüme hizmeti almak için ve Yunanca Tıbbi tercüme hizmeti almak için 0312 394 30 83 numaralı telefondan bizimle irtibata geçiniz

Yunanca Tıp dünyasını tüm yönleriyle çevreleyen geniş bir dizi alanda Yunanca dilinden Türkçe diline  ve Türkçe dilinden Yunanca diline tıbbi tercüme hizmeti sunmaktayız. Tıbbi çeviri kapsamında yer alan en belirgin hizmet alanlarımızdan bazıları şunlardır:

YUNANCA TIBBİ VE FARMASÖTİK DOKÜMANLAR:

Yunanca Tıbbi Makaleler

Yunanca Tıbbi Kullanım kılavuzları

Yunanca Tıbbi Sigorta belgeleri

Yunanca Tıbbi Hastane belgeleri

Yunanca Tıbbi Patent başvuruları

Yunanca Tıbbi Laboratuar testleri

Yunanca Tıbbi Web siteleri

Yunanca Tıbbi Broşürler

Yunanca Tıbbi Kataloglar

Yunanca Tıbbi Pazarlama materyalleri

Yunanca Tıbbi Tıbbi Yazılımlar

Yunanca Tüm Tıbbi Tercümelerde kendi alanında uzman çevirmenlerimizle hizmetinizdeyiz. Bizimle iletişim kurmak için 0312 394 30 83 numaralı telefondan irtibat kurabilirsiniz.