Farsça Tercüme

farsça tercüme

Dünyanın en çok konuşulan dillerinden birisidir. 100 milyondan fazla kişinin farsça konuşulduğu tahmin edilmektedir. UNESCO’ya, Farsçanın çok konuşulmasından sebep, uluslar arası ana dil olması teklif edilmiştir. İran, Afganistan, Tacikistan, Özbekistan gibi ülkelerde konuşulmaktadır. İslam alfabesi olarak nitelenen Arap alfabesi kullanılmaktadır. Oldukça edebi bir dildir. İslam tasavvufunun ve şiir geleneğinin kaleme alındığı dil, genellikle farsça olmuştur. Bu nedenle Farsça, tarihin büyük bir bölümünde kültür dili olarak benimsenmiştir.
Farsça tercüme işlerinin doğru şekilde yapılması, edebi anlamda zengin olan dilin doğru bilinmesiyle mümkündür. Alanında uzman tercümanlar sayesinde, farsça metinlerinin kaliteli ve hızlı şekilde tercümesi sağlanmaktadır. İran Cumhuriyeti ile olan ilişkilerin gelişmesi, Özbekistan ve Tacikistan gibi ülkelere yapılan açılımlar, bu dilinde önemini Türkiye açısından arttırmıştır. Eski edebi metinlerin Farsça yazılması da tercüme hizmetlerinin kaliteli olmasını gerekli kılmıştır.
Bu bakımdan farsça tercüme işlerinin en doğru ve nitelikli şekilde yerine getirilmesi gerekir. Farsça dilinin kurallarına hakim, edebi sanatları bilen ve cümlelere kattığı manaları idrak edebilecek düzeyde olan farsça tercümanlar, çeviri merkezinde sizi beklemektedir. Edebi, akademik, ticari veya daha farklı metinlerinizin çevrilmesi için en doğru adrestesiniz. Bilgili, deneyimli ve farsça diline hakim kişiler tarafından metinlerinizin çevirisi yapılmaktadır. Hemen sipariş oluşturarak, en zorlu metinlerin Farsçaya veya Türkçeye tercüme edilmesini sağlayabilirsiniz.

 

Farsça Yeminli Tercümanlar

Çevirmenlerimiz profesyonel , yeminli , sertifikalı ve kendine özgü uzmanlık alanları mevcut tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Çeviri projeniz analiz edilerek sadece o alanda uzman ve deneyimli kişiler ile çalışırsınız.

Farsça hizmeti vermiş oldumujz konular ; 

Farsça Acil Tercüme - Farsça Acil ÇeviriFarsça Akademik Tercüme - Farsça Akademik ÇeviriFarsça Edebi Tercüme - Farsça Edebi ÇeviriFarsça Gümrük Belgesi Tercümesi - Farsça Gümrük Belgesi ÇevirisiFarsça Hukuki Tercüme - Farsça Hukuki ÇeviriFarsça Kurumsal Tercüme - Farsça Kurumsal ÇeviriFarsça Metin Tercümesi - Farsça Metin ÇevirisiFarsça Noter Yeminli Tercüme - Farsça Noter Yeminli ÇeviriFarsça Simultane Tercüme - Farsça Simultane ÇeviriFarsça Sosyal Tercüme - Farsça Sosyal ÇeviriFarsça Sözlü Tercüme - Farsça Sözlü ÇeviriFarsça Teknik Tercüme - Farsça Teknik ÇeviriFarsça Tıbbi Tercüme - Farsça Tıbbi ÇeviriFarsça Ticari Tercüme - Farsça Ticari ÇeviriFarsça Web Sitesi Tercümesi - Farsça Web Sitesi ÇevirisiFarsça’ dan İngilizce’ye Tercüme – İngilizce’ den Farsça’ ya ÇeviriTürkçe’ den Farsça’ ya Tercüme – Farsça’ dan Türkçe’ ye Çeviri

Joomla! Debug Console

Session

Profile Information

Memory Usage

Database Queries