Malayca

MALAYCA Çeviri (Yazılı Tercüme) Hizmetleri
Tüm Dillerde Tercüme in sunduğu MALAYCA çeviri hizmetleri çeşitli ihtiyaçlara ve farklı bütçelere hitap edebilecek şekilde çeşitlilik göstermektedir. Aralarındaki temel farklar aşağıda kısaca özetlenmiştir.

MALAYCA Günlük Çeviri (Tasdiksiz Çeviri)
MALAYCA – Türkçe – MALAYCA matbu belge ve (bilgisayar kelime işlem dosyaları dahil) doküman çevirisi: hızlı, ekonomik ve hatasız. Dizgi, lokalizasyon, teknik uzmanlık vs. gerektirmeyen metinler için ideal çeviri çözümüdür.

MALAYCA Yeminli Tercüme (Noter Tasdikli Çeviri)
MALAYCA – Türkçe veya Türkçe – MALAYCA noter tasdikli yeminli tercüme hizmetimiz: hızlı, ekonomik ve resmi. Devlet dairelerine sunulacak belgeler, ihale evrakı, ithalat ihracat belgeleri, vize başvuruları, ve benzeri resmi evrak içindir.

MALAYCA Uzmanlık Çevirisi (Teknik, Hukuki, Tıbbi Tercüme)
Medikal Çeviri, Mühendislik Çevirisi, Hukuki Çeviri ve benzerleri gibi teknik içerikli belge ve raporların branş eğitimi almış profesyonellerce MALAYCA ya çevrilmesidir. Tüm Dillerde Tercüme çok geniş bir mütercim tercüman portföyüne sahip olduğundan hemen her branştan uzmanlık çevirisi hizmeti verebilmektedir.

MALAYCA Anadile Çeviri (Anadile Tercüme)
Yurtdışında yayınlanacak bir reklam kampanyanızın, gazete haberinin, firma tanıtımının veya makale ya daraporunuzun bir Arap mütercim tarafından doğrudan MALAYCA ya çevrilmesi işlemidir. Mütercim çeviriyi kendi anadiline yaptığından Anadile Çeviri her Tüm Dillerde Tercüme hizmetinin sahip olduğu dilbilgisi açısından hatasızlık ve içerik yönünden eksiksizlik özelliklerine ek olarak, daha akıcı bir anlatım ve alt metin gibi daha ince detaylar üzerinde kontrol imkanı sunmaktadır.

MALAYCA Çapraz Çeviri
MALAYCA bir metnin Türkçe üzerinden başka bir dile çevrilmesi hizmetidir (örneğin MALAYCA – Türkçe ardından da Türkçe – İngilizce gibi). Bu genellikle Türkiye’de noter tasdiki yaptırılacak dokümanlar için yasal bir zorunluluk gereği tercih edilebilmektedir. Bu tür metinler iki kere çevrildiklerinden diğer çeviri seçeneklerine kıyasla bir takım anlam kaymaları ve eksiklere gebedir. Tüm Dillerde Tercüme sıkı kalite kontrolleri ile bu tür anlam kaymaları ve eksikleri en aza indirgemektedir.

MALAYCA Tercüme (Sözlü)
Tüm Dillerde Tercüme MALAYCA – Türkçe ardıl çeviri (sözlü çeviri) hizmetleri de sunmaktadır. Ayrıca, MALAYCA ile diğer diller arasında tercüme hizmeti de sunabiliyoruz. Tüm Dillerde Tercüme tercümanları profesyonel görünümleri, dil uzmanlıkları ve sektör bilgileri ile kuruluşunuzu kısa bir süreyle de olsa, en iyi şekilde temsil edecektir.

MALAYCA Masaüstü Yayıncılık
Tüm Dillerde Tercüme font sorunlarının, dizgi hatalarının, sağa / sola yaslanmayan, büyüklüğü ayarlanamayan, söz dinlemeyen metinlerin iş hayatınıza kattığı strese son diyor. MALAYCA Masaüstü Yayıncılık hizmetlerimiz kapsamında dizgi bir MALAYCA dil uzmanımız tarafından yapılıyor, son çıktı MALAYCA dil uzmanımız tarafından kontrol edilerek hatasız şekilde size ulaştırılıyor (evet, dilediğiniz formatta: InDesign, Quark Xpress, Freehand, Acrobat da dahil, hemen her formatta).

Malayca Tercüman - Malayca Simultane Çeviri Alanında Verdiğimiz Çeviri Hizmetleri - Malayca Çeviri, Tercüme büromuzun Malayca – Türkçe, Türkçe – Malayca tercüme hizmeti, vermiş olduğu resmi evrak tercümelerinden bazıları aşağıdaki gibidir - Malayca Kitap, Katalog, Broşür Tercümesi - Malayca tercüme kalitemiz - Malayca Tercüme yapılacak belgelerinizi bize nasıl ulaştırabilirsiniz? - Malayca Tercümelerinizin Önemi - Malayca Yeminli Tercüman ve Noter Tasdikli Çeviriler - Malayca Patent tercümesi-Malayca Patent çevirisi - Malayca Altyazı Çevirisi ve Malayca Tercümesi - Malayca – Türkçe Tercümelerde güvenin adresi - Malayca İngilizce, İngilizce Malayca Çapraz Tercüme 

Joomla! Debug Console

Session

Profile Information

Memory Usage

Database Queries